Pasirodė antrasis „Žiedų valdovo: galios žiedų“ anonsas

Studija „Amazon Prime“ jau arėja link savo ilgai laukto fantastinio epo „Žiedų valdovas: galios žeidai“ (angl Lord of the Rings: The Rings of Power) serialo premjeros. Naujojoje pagal J. R. R. Tolkieno romanus paremtoje istorijoje ir vėl iškils Viduržemis, tik šįkart – antrasis jo amžius. Ir dabar, kai premjera numatyta rugsėjo 2 dieną, galime išvysti ilgąjį, pilną serialo anonsą su gerokai daugiau vaizdų ir istorijos detalių.

Serialas pasakos apie įvykius, vykstančius maždaug prieš tūkstantį metų iki mūsų jau gerai pažįstamos istorijos. Bus pasakojama apie legendinių žiedų sukūrimą ir Saurono iškilimą. Tai visi įvykiai, kurie galiausiai atvedė iki Peterio Jacksono kurtos filmų trilogijos. Jau dabar anonse matome, kad į serialą sugrįš ir šiek tiek pažįstami veikėjai. Tiesa, ne aktoriai. Tarp šių veikėjų bus Galadrielė, Elrondas ir Izilduras.

„Galios žiedai“ yra vienas brangiausių „Amazon Prime Video“ serialas. Kaip pranešama, vien už teises kurti serialą studija sumokėjo 250 mln. JAV dolerių, o serialo biudžetas yra dar įspūdingesnis. Bent kol kas yra planuojami 5 serialo sezonai ir bendras jų biudžetas yra didesnis nei 1 mlrd. dolerių. Taigi, vienam sezonui – daugiau nei 200 milijonų.

Galadrielę seriale įkūnys Morfydd Clark, Elrondą – Robertas Aramayo, o Izilduro vaidmenį atliks Maximas Baldry‘is. Be jokios abejonės, seriale pasirodys ir daugiau puikių aktorių. Na, o dabat metas iš arčiau susipažinti su naujais kadrais iš Viduržemio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles