Trečioji „Šerloko Holmso“ dalis gali būti filmuojama jau šiemet

Trečioji „Šerloko Holmso“ dalis gali būti filmuojama jau šiemet

Aktorius Robertas Downey‘is jaunesnysis pranešė, jog jau pajudėjo darbai su trečiąja „Šerloko Holmso“ (angl. „Sherlock Holmes“) dalimi. Taip pat daugiausiai Holivude užsidirbantis aktorius pranešė, kad studijos „Warner Bros.“ kuruojamos frančizės filmavimas gali prasidėti jau šiais metais.

Robertas Downey‘is jaunesnysis dar ir paaiškino, kodėl taip buvo delsiama su trečios dalies kūrimu, nors filmo scenarijus jau buvo paruoštas 2013 metais. Pasak jo, didžiausia kliūtis buvo dėl to, jog tiek jis, tiek režisierius Guy‘us Ritchie buvo užimti kituose projektuose. Tačiau dabar tiek jis, tiek abiejų dalių režisierius gali sau leisti pradėti pasiruošimą būsimai juostai. Aktorius pridūrė, jog jis yra labai susidomėjęs trečios dalies pasirodymu, todėl filmo pasirodymas turėtų įvykti jau kitais metais.

Pirmoji „Šerloko dalis“ pasirodžiusi 2009 metais leido kino studijai „Warner Bros.“ užsidirbti 524 mln. dolerių visame pasaulyje. Po dviejų metų pasirodęs tęsinys užsidirbo dar daugiau – 545 mln. dolerių. Nenuostabu, jog studija labai nori kuo greičiau pradėti filmavimą ir išleisti filmą į kino teatrus. Visgi paskutiniai metai „Warner Bros.“ buvo labai nesėkmingi, nes prabangūs projektai kaip „Vidury vandenyno“ (angl. „In the Heart of the Sea“), „Penas“ (angl. „Pan“), „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“) atnešė tik šimtamilijoninius nuostolius.

Tikėtina, jog filme be Roberto Downey jaunesniojo pasirodys ir abiejų dalių ištikimo Šerloko Holmso kompaniono daktaro Vatsono atlikėjas Jude‘as Law.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Saulė / 2016 balandžio 22

    Kokios geros žinios!!!