Christopherio Nolano filmas bus rodomas „Fortnite“ žaidime

Christopherio Nolano filmas bus rodomas „Fortnite“ žaidime

Filmų gerbėjai atkreipė dėmesį, kad nors iki labai laukiamo naujausio režisieriaus Christopherio Nolano darbo „Tenet“ liko mažiau nei du mėnesiai, jokia reklamos kampanija jo atžvilgiu dar nebuvo pradėta. Kadangi tai šiuo metu yra itin svarbus filmas kaip pirmoji masinio populiarumo juosta po pandemijos, atrodė, kad „Warner Bros“ studija nėra visai užtikrinta, kad šio filmo premjera tikrai įvyks liepos 17 d. Tačiau šią savaitę „Tenet“ sugrįžo su nauju anonsu, kuris užtvirtino, kad filmas pasirodys kino teatruose. Visų nuostabai, anonsas pirma debiutavo ne „Youtube“ ar socialiniame tinkle, o viename populiariausių video žaidimų „Fortnite“.

Panašu, kad C. Nolanas pradėjo šiokį tokį bendradarbiavimą su žaidimo „Fortnite“ kūrybiniu direktoriumi Donaldu Mustardu. Idėja kilo iš jų diskusijos apie kino teatro patirtį ir jos alternatyvas šiuo metu. Dėmesys buvo atkreiptas į „Fortnite“ Party Royale režimą, kuris nukelia žaidėjus į salą, skirtą ne kovoms, o paprastai praleisti laiką. Būtent ten, prieš debiutuojant visur kitur, naujasis „Tenet“ anonsas buvo pirma parodytas virtualiame didžiajame ekrane. Tačiau tai dar ne viskas. „Fortnite“ komanda paskelbė, kad šią vasarą jie žaidime transliuos vieną iš ikoniškų C. Nolano filmų, dar neprasitarta kurį. Todėl pagrindinė šio bendradarbiavimo idėja yra ta, kad jei dabar negalima nueiti į tikrą kino teatrą, galima išmėginti ir virtualųjį.

Paskutiniu metu „Fortnite“ pradėjo plėstis ne tik kaip žaidimas, o kaip vieta virtualiems medijos bei muzikos renginiams. Kai kurie jų buvo sutikti šaltai, pavyzdžiui, sprendimas į riboto laiko renginį įkelti svarbią „Skaivokerio iškilimo“ (angl. „Rise of the Skywalker“) siužeto dalį. Iš kitos pusės, žaidimas sumušė savo lankomumo rekordą (virš 12 milijonų žaidėjų), vykstant virtualiam reperio Traviso Scotto koncertui. Šiuo atveju virtualus kino teatras yra įdomus eksperimentas ir laikas parodys, ar jis bus vienkartinis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles