Quentinas Tarantino: „Dešimt filmų ir gana“

Quentinas Tarantino: „Dešimt filmų ir gana“

Jau kultiniu Holivudo režisieriumi tapęs Quentinas Tarantino pareiškė, kad traukiasi. Tokios kalbos apie režisieriaus pasitraukimą sklido jau kurį laiką, bet kino kūrėjas anksčiau sakė, kad tai įvyks iki tol, kol jis ims kurt prastus filmus. Dabar jis nustatė savo karjeros galutinį tašką: 10 filmų. Šią žinią režisierius paskelbė tarptautiniams pirkėjams filmų pardavimo mugėje ir teigė, kad tikrai baigs karjerą su dešimtu filmu, o jam dar yra likę du darbai.

Nepaisant šio paskelbimo, iki pensijos ir scenarijų rašymo ir skaitymo Q. Tarantinui dar liko tikrai nemažai darbų. Savaime suprantama, jo dar laukia du filmai, o žinant, kaip kruopščiai režisierius atsirinkinėja filmus ar jų idėjas, tai užtruks dar bent penkis ar šešis metus.

„Netikiu, kad turėtum kurti filmus iki tol, kol žmonės ims maldaut, kad to nebedarytum. Man patinka ta mintis, kad žmonės trokštų dar. Manau, kad filmų kūrimas yra jaunų žmonių žaidimas ir džiaugiuos, kaip mano visi darbai nuo pirmojo iki paskutinio, yra susiję“, – sakė Q. Tarantino. Jo teigimu, tai yra tik jo nuomonė ir jis tikrai nenori pašiepti kitaip manančių režisierių. „Tai nėra iškalta akmenyje, bet planuojama. Jei sukursiu dešimt filmų ir atsiras naujas projektas, kuris bus geras, tikrai jo imsiuos. Bet dabar dešimtukas atrodo kaip puikus būdas užbaigti senąją gerąją karjerą. Bet, kai baigsiu dešimt filmų, o žmonės norės dar, bus puikus metas išeit“, – pridūrė režisierius.

Tokie režisieriaus pasisakymai iššaukė jo kolegų aktorių pasisakymus. „Juk netikit šiais skiedalais?“, – skėlė vaidmenį naujausiame filme „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „Hateful Eight“) atliekantis Kurtas Russellas. Prie jo prisidėjo ir Samuelis L. Jacksonas. „Ką Quentinas veiks, jei nekurs filmų?“, – iškėlė klausimą aktorius.

Atsakydamas į šiuos komentarus Q. Tarantino teigė, kad kalba visiškai rimtai ir kad nenori suteršti savo filmografijos. Ir išties, jei pažiūrėtume į visus sukurtus kino kūrėjo darbus, tikrai nerastume blogų darbų. Nėra tokio dalyko, kaip „blogas“ filmas.

„Pagiežingo aštuoneto“ filmavimo darbai turi prasidėti jau šių metų gruodį ir tęstis iki kovo mėnesio. Tiksli juostos premjeros data bus paskelbta jau 2015 metų pradžioje, tačiau planuojama, kad filmas pasirodys kitų metų gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles