„Savižudžių būrio“ kūrėjai išpildys vieną didžiausių komiksų filmų gerbėjų svajonę

„Savižudžių būrio“ kūrėjai išpildys vieną didžiausių komiksų filmų gerbėjų svajonę

Kino studija „Warner Bros.“ Labai intensyviai ieško aktorių naujausiam režisieriaus Davido Ayerio projektui „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuris bus kurtas pagal „DC“ komiksus. Iškart po „Betmeno prieš Supermeną: teisingumo aušros“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) pasirodysiančio projekto sąstatas vis dar neaiškus. Tiesa, keli aktoriai jau aiškūs, o kino portalas „Collider“ praneša, kad prie būsimo filmo prisijungia ir Jaredas Leto, kuris turėtų įkūnyti viena svarbiausių „DC“ visatos antagonistų.

Jei visa informacija pasitvirtins (o taip turėtų būti), Jaredui Leto teks ypatingai sudėtinga užduotis. Jam tektų įkūnyti Džokerį, kurį pastarąjį kartą tiesiog nepriekaištingai suvaidino Heathas Ledgeris „Tamsos riteryje“ (angl. „The Dark Knight“). Už tą vaidmenį aktorius net buvo gavęs Oskarą po mirties, tad būsimas vaidmuo J. Leto bus išties didelis iššūkis. Dabar aišku, kad aktorius planuojamas Ryano Goslingo pakeitimui, kuris atsisakė rolės dėl galimų tęsinių. Akivaizdu, kad tai pernai už geriausią antraplanį aktorių Oskaro statulėlę pelniusiam aktoriui ir dainininkui didelės problemos nekelia.

Dar viena staigmena, kurią buvo galima nujausti, kad jau anksčiau beveik patvirtina Margot Robbie atliks ne kieno kito, kaip Harlės Kvin (Harley Quinn) vaidmenį. Tai ypatingai svarbi žinia, nes būtent ši veikėja dar niekada anksčiau nebuvo atkurta didžiuosiuose ekranuose. Šio Džokerio ir Harlės dueto kine komiksų gerbėjai laukė, greičiausiai, nuo pat veikėjos pasirodymo. Harlė Kvin – tai Džokerio mergina ir padėjėja, taip pat savotiška klounė.

Džokerio, kaip žinia, pristatinėti tikrai nereikia. Tuo tarpu Harlė Kvin yra dar mažai žinoma veikėja. Jos likimas, pagal komiksų istoriją, nėra jau toks ir lengvas. Jei Džokeris atsirado iš niekur ir išlieka didžiausia paslaptis visiems „DC“ visatos veikėjams, tai Harlė Kvin buvo būtent to paties Džokerio kūrinys. Harlina Kvinzel (Harleen Quinzel) buvo psichiatrė Arkhamo psichiatrijos ligoninėje, bandžiusi analizuoti Džokerį. Tačiau jis ėmė ja psichologiškai manipuliuoti ir privertė ją tapti priklausoma nuo jo.

Beje, Džokerio ir Harlės susivienijimas buvo režisieriaus Christopherio Nolano vaizduotėje, dar prieš pasirodant „Tamsos riterio“ filmui. Deja, tragiška Heatho Ledgerio mirtis šias idėjas išvaikė, mat režisierius atsisakė ieškoti naujo Džokerio iš pagarbos mirusiam aktoriui.

Nežinia, kaip „Savižudžių būryje“ bus vaizduojama Harlė Kvin, tačiau bet kokiu atveju tai bus labai stiprus duetas. Žinant, kad prie juostos dar yra prisegti Tomas Hardy‘is ir Willas Smithas, galima tikėtis labai daug. Ką vaidins pastarieji aktoriai, taip pat nežinoma.

„Savižudžių būrys“ kino teatrus pasieks 2016 metų rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles