Aktorius Jackas Kesy vaidins Pragaro vaikį naujame perdirbinyje

Aktorius Jackas Kesy vaidins Pragaro vaikį naujame perdirbinyje

Jau kurį laiką buvo žinoma, kad „Millenium Media“ ruošiasi dar vienam bandymui atnaujinti sėkmingą Pragaro vaikio filmų seriją su nauju perdirbiniu „Hellboy: The Crooked Man“ (liet. „Pragaro vakis: nedorėlis“. Tai bus jau trečioji šio veikėjo versija, pirmąjį kartą raudonai nudažytas buvo Ronas Perlma‘as ir du filmus režisavo Guillermo del Toro – 2004 m. „Pragaro vaikį“ (angl. „Hellboy“) ir tęsinį „Aukso armija“ (angl. „Hellboy: The Golden Army“). Nors su metais šie filmai sulaukė žiūrovų pripažinimo, tuometiniai prastesni finansiniai rezultatai dideliam gerbėjų nusivylimui neleido režisieriui užbaigti trilogijos. Na, o 2019 m. perdirbinys su Davidu Harbouru tapo didžiausia tų metų fiasko, po kurios studijai teko palaukti kelerius metus, kol visas negatyvumas bus primirštas ir bus galima bandyti iš naujo.

„Hellboy: The Crooked Man“ dar kartą nepasakos jau matytos istorijos nuo pradžių – tai bus prie geriausių priskirto šio herojaus komikso adaptacija tuo pačiu pavadinimu. Filmas vyks šeštajame dešimtmetyje, Pragaro vaikis su naujoku agentu bus įstrigę Apalačių kalnuoje, kur jie atras mažą bendruomenę, kamuojamą raganų kulto bei jos lyderio vietinio velnio, susijusio su pagrindinio herojaus praeitimi. Taip pat pirmą kartą prie filmo scenarijaus rašymo prisijungs Pragaro vaikio komiksų kūrėjas Mike’as Mignola.

Trečiąjį kartą šį herojų įkūnys kol kas mažai žinomas aktorius Jackas Kesy, didesniuose filmuose kaip „Deadpool 2“ ar „Forpostas“ (angl. „The Outpost“) atlikęs smulkius vaidmenis. Perdirbinį režisuoti apsiims abiejų „Adrenalino“ (angl. „Crank“) filmų kūrėjas Brianas Tayloras. Filmavimus jau planuojama pradėti už kelių mėnesių, tad naujosios Pragaro vaikio versijos sulauksime kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles