„Sony“ praranda teises į „Bondiadą“

„Sony“ praranda teises į „Bondiadą“

Vis dar gilioje duobėje esanti kino studija „Sony“ gauna dar vieną stiprų smūgį. Naujasis kompanijos vadovas Tomas Rothmanas patvirtino, kad lapkritį pasibaigianti bendradarbiavimo sutartis su kino studija „Metro-Goldwyn-Mayer“ dėl bendro „Bondo“ filmų finansavimo, greičiausiai nutrūks ir nebebus pratęsta.

„Realybė yra tokia, kad „Sony“ puikiai pasidarbavo su turėtais filmais apie agentą Bondą. Savaime suprantama, bandysime varžytis dėl galimybių ir toliau turėti teises į šią seriją, bet būkime protingi – tai darys ir visos kitos studijos“, – duodamas pirmąjį savo interviu žurnalui „Variety“ teigė T. Rothmanas.

Ir iš tiesų, kai tik „Sony“ perėmė Bondą į savo rankas, serija akimirksniu atsigavo. Galima sakyti, kad su „Sony“ į visą istoriją atėjo ir Danielis Craigas, sukūręs bene geriausio ir brutaliausio, tačiau tuo pat metu ir ne ką mažiau žavingo slaptojo britų agento vaidmenį. Trys filmai buvo tokie geri ir finansiškai sėkmingi, kad studijoms sugebėjo uždirbti apie 2,3 milijardo dolerių. Nemažiau tikėtina, kad naujausias filmas „Spektras“ (angl. „Spectre“), kuris ir bus paskutinis „Sony“ valdomas filmas, uždirbs apie 1 milijardą.

Ir nors atrodo, kad „Sony“ puikiai padirbėjo finansinėje srityje, išlaikyti teises į šią seriją jai yra mažai šansų. Viena pagrindinių priežasčių – puikūs „MGM“ vadovo Gary’io Barberio ir „Warner Bros.“ vadovo Kevino Tsujiharos santykiai. Kitaip tariant, gera draugystė gali būti priežastis filmams apie agentą 007 persikelti į Berbanke esančią „Warner Bros.“ studiją.

Na, o kam išties klius teisės į dabar be galo pelningą seriją turėtų paaiškėti šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles