Bradley‘is Cooperis vaidins dramoje apie Antrąjį pasaulinį karą

Bradley‘is Cooperis vaidins dramoje apie Antrąjį pasaulinį karą

Amerikiečių aktorius Bradley‘is Cooperis vaidins filme „Atlanto siena“ (angl. „Atlantic Wall“), pasakojančiame istoriją, įvykusią kelios valandos iki D dienos. Juostą režisuos neseniai Lietuvos kino teatruose rodyto „Sąskaitininko“ (angl. „The Accountant“) kūrėjas Gavinas O‘Connoras, praneša „Deadline“.

Filmas statomas pagal Zacho Deano parašytą scenarijų. Istorija pasakoja apie vienišą desantininką, kuris atsiduria priešų teritorijoje likus kelioms valandoms iki D dienos. Kario užduotis yra perduoti ypatingai svarbią informaciją, kuri gali nulemti karo baigtį. Jis taip pat turi tesėti mirusiam kovos draugui duotą pažadą, jog apsaugos jo sūnų.

Paskutinį kartą kario uniformą Bradley‘is Cooperis apsivilkęs buvo 2014 metų Clinto Eastwoodo režisuotoje dramoje „Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“). B. Cooperis ne tik vaidins filme, bet ir jį prodiusuos su savo bičiuliu Toddu Phillipsu, kurio režisuotame filme „Karo šunys“ (angl. „War Dogs“) paskutinį kartą ir matėme aktorių didžiuosiuose ekranuose.

Juosta bus pradedama filmuoti 2018 metais. Iki filmavimo pradžios Bradley‘is Cooperis turėtų užbaigti visus darbus projektuose, kuriems dabar yra įsipareigojęs. Vienas iš tokių – jo režisūrinis debiutas „Žvaigždės gimimas“ („A Star Is Born“), kuriame jis taip pat ir vaidins kartu su Lady Gaga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles