Paolo Sorrentino nebekurs filmo apie Silvio Berlusconi

Paolo Sorrentino nebekurs filmo apie Silvio Berlusconi

Italų kino režisierius, „Oskaru“ apdovanoto „Didžio grožio“ (it. „La Grande Bellezza“) ir „Jaunystės“ (it. „La giovinezza”) kūrėjas Paolo Sorrentino nebekurs filmo apie ekscentriškąjį buvusį Italijos premjerą Silvio Berlusconi. P. Sorrentino koncentruosis į serialo „Jaunasis popiežius“ (angl. „The Young Pope“) kūrimą, praneša „The Hollywood Reporter“.

„Aš norėjau parašyti scenarijų apie Berlusconi, tačiau tai sudėtinga istorija ir ne visada įmanoma sukurti tą filmą, kurio nori“, – neseniai duotame interviu kalbėjo vienas žinomiausių dabartinių italų kino kūrėjų.

Nors Paolo Sorrentino neįvardino priežasčių, kodėl jis nusprendė nebekurti filmo apie buvusį italų politiką, „The Hollywood Reporter“ pateikia keletą spėjimų. Manoma, kad projektui buvo sunku rasti finansavimą. Ankstesnius režisieriaus filmus, tarp jų ir „Jaunystę“ bei „Didį grožį“, finansavo S. Berlusconi priklausanti įmonė „Medusa“. Įmonė kiek anksčiau išplatino pranešimą, kad apie projekto kūrimą nežinojo ir filmo statymo procese nedalyvaus.

Taip pat spėjama, kad filmas nesulauktų didelės sėkmės, nes Italijai Silvio Berlusconi tapo tiesiog neįdomus. Anksčiau dabar jau 80 metų sulaukęs politikas buvo populiariausias herojus geltonojoje spaudoje. Skandalingieji „Bunga Bunga“ vakarėliai, mokesčių vengimas – tai temos, kurias Italijos visuomenė aptarinėdavo kasdien, o besišypsantis Silvio Berlusconi buvo visų šių istorijų veidas. Tie laikai praėjo, S. Berlusconi pasitraukė iš politikos, pradėjo pardavinėti jam priklausantį turtą, tarp jų ir futbolo klubą „A.C. Milan“, ir pasitraukė į šešėlį.

Nors šis projektas ir žlugo, tačiau Paolo Sorrentino be darbo nesėdi. Jo sukurtas serialas „Jaunasis popiežius“, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Jude Law ir Diane Keaton, Italijoje muša žiūrimumo rekordus, JAV jis bus pradėtas rodyti sausio mėnesį. Atrodo, kad Paolo Sorrentino pamilo kūrimą televizijai. Režisierius pareiškė, kad prie „Jaunojo popiežiaus“ jis dirbs tol, kol tik galės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles