Ruošiamasi parduoti buvusią industrijos gigantę MGM studiją

Ruošiamasi parduoti buvusią industrijos gigantę MGM studiją

Pandemija ir kino industrijos griūtis pasiglemžė dar vieną auką. Teigiama, kad „Metro Goldwyn Mayer“ (MGM) svarsto pardavimo galimybes. Studija ketina pradėti aukcioną su penkių su puse milijardo JAV dolerių pradine kaina ir tikisi užkurti finansinę konkurenciją tarp kitų studijų, kuri pasiūlys didžiausią pinigų sumą ir labiausiai norės papildyti savo biblioteką klasikiniais bei populiariais filmais ir serialais.

Įkurta prieš beveik šimtmetį, MGM praeityje buvo didžiausia studija kino industrijoje, sukūrusi tokius dar ir dabar gerai žinomus klasikinius filmus kaip „Vėjo nublokšti“ (angl. „Gone With the Wind“) ar „Dainuojantys lietuje“ (angl. „Singing in the Rain“). Šiuo metu ji iš viso yra sukaupusi ne tik apie keturis tūkstančius filmų, bet ir ne vieną milijardą JAV dolerių skolų, kurios vertė studiją per paskutinį dešimtmetį bankrutuoti bei ne kartą apsvarstyti pardavimo galimybę.

Kadangi kino industrija šiuo metu persikrausto iš didžiųjų ekranų į internetą, savo platformos neturinti MGM studija ieško naujų namų turimiems filmams, todėl jų dėmesys bus kreipiamas į sėkmingas internetines platformas, kurios norės įtraukti papildomus keturis tūkstančius filmų, tarp kurių ras „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogiją, „Rokio“ (angl. „Rocky“) bei „Krydo“ (angl. „Creed“) serijas, bei didžiausią jų turtą – Džeimso Bondo epopėją. Prognozuojama, kad artimiausiu metu įvyks dar vienas didžiulis susijungimas, panašiai kaip tarp „Disney“ bei „Fox“, dėl kurio Krydo bei Džeimso Bondo ateities planai atsidurs kitos studijos rankose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles