„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tampa geidžiamiausiu piratų taikiniu

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tampa geidžiamiausiu piratų taikiniu

Internetiniai piratai įrodė, kad jiems visiškai nesvarbi filmų kokybė. Pasaulinio ažiotažo sulaukęs filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) vos per pirmąjį savaitgalį tapo labiausiai pirataujamu šių metų filmu ir jau dabar pretenduoja tapti labiausiai piratajama 2015-ųjų juosta, skelbia naujienų portalas „Variety.com“.

Šis fenomenu tapęs filmas buvo populiarus ne tik kino centruose, kur mušė visus pardavimo rekordus, bet ir interneto „trakeriuose“. Per tris dienas ypatingai prastos kokybės filmą, nufilmuotą rankose laikomomis kameromis parsisiuntė daugiau kaip 300 tūkstančių unikalių vartotojų. Taip „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ aplenkė pernai metais netikėtos sėkmės susilaukusius „Galaktikos sergėtojus“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), kuriuos per premjerinį savaitgalį atsisiuntė beveik 200 tūkst. vartotojų.

Daugiausiai parsisiuntusių buvo iš Jungtinių Amerikos Valstijų (beveik 45 tūkst.), Jungtinės Karalystės (beveik 34 tūkst.), Indijos (apie 20 tūkst.) ir Filipinų (apie 17 tūkst.). Tokius duomenis pateikė piratavimo sekimo įmonė „Excipio“.

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pasaulio kino teatruose uždirbo tikrai didelę sumą. Per šv. Valentinoi savaitgalį filmas kino studijos sąskaitas papildė 158 milijonais dolerių. Ypatingai gerai filmas pasirodė ir Lietuvoje, kur uždirbo daugiau nei 330 tūkst. eurų, o tai yra pats galingiausias filmo premjerinis savaitgalis Lietuvos kino teatrų istorijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles