Vaidmuo stilingame aferų trileryje „Susikaupk“ brazilų aktoriui Rodrigo Santoro įžiebė meilę automobilių lenktynėms

Šarmo, viliokiško flirto, prabangos ir aferų lig soties žadantis naujasis stilingas trileris „Susikaupk“ (angl. „Focus“) pasieks Lietuvos kino teatrus vos daugiau kaip po savaitės. Greta pagrindinius vaidmenis filme atlikusių Willo Smitho ir gražuolės Margot Robbie juostoje pasirodė ir žymus brazilų aktorius Rodrigo Santoro. Išvaizdžiam tamsiaplaukiui teko turtuolio europiečio verslininko rolė.

Šis vaidmuo – jau antrasis 39-erių R.Santoro darbas su režisieriais Glennu Ficarra ir Johnu Requa. Aktorius nusifilmavo 2010-aisiais pasirodžiusiame jų filme „Myliu tave, Filipai Morisai!“ Kalbėdamas apie juostą „Susikaupk“, brazilas teigė, kad jam ypač patiko gudriai sudėliotas siužetas bei jo herojus Garriga, kuris skiriasi nuo jo ankstesnių vaidmenų. „Mano personažas – aistringas automobilių lenktynių mėgėjas, su šiuo sportu iki tol nebuvau pažįstamas, tačiau per filmavimus jis mane taip įtraukė, jog dabar tuo rimtai domiuosi“, – apie vaidmens atneštą atradimą pasakojo R.Santoro. Jis tikino, kad teko nemažai pavargti, jog išlaikytų rimtą veidą filmuojantis. „Viename epizodų turėjau stipriai supykti ant W.Smitho herojaus Nikio, tačiau jis toks juokingas, kad teko mėginti vėl ir vėl, kad nesiblaškyčiau. Žinoma, išjungus kamerą prapliupome kvatotis“, – prisiminė aktorius.

R.Santoro herojus Garriga filme „Susikaupk“ – labai turtingas europietis. Jis jaunas, mėgsta puikiai atrodyti ir rengtis prabangiai, jam svarbus jo įvaizdis, o užvis labiausiai Garrigai rūpi puiki jo reputacija. „Jo verslas ir jo didžiausia aistra – lenktyniniai automobiliai. Veikiausiai, jis tokių hobių turi ir daugiau, bet filme pamatysite tik šį. Garriga trokšta nugalėti. Jis nėra blogas vyrukas, tačiau kiek ekscentriškas, turi labai stiprią asmenybę ir nori pasiekti savo tikslų. Jis susiduria su Nikiu, kai sykį prireikia aferisto paslaugų. Ypač man patiko Garrigos humoro jausmas“, – savo personažo asmenybės detalėmis dalijosi brazilas.

Filmo „Susikaupk“ filmavimai vyko Naujajame Orleane, o vėliau Argentinoje, kur ir rutuliojasi intrigų ir didelių statymų kupina istorija. Šioje šalyje R.Santoro dirbo jau ketvirtąsyk ir prisipažino besidžiaugęs būdamas taip arti gimtosios Brazilijos. „Kasdien į darbą ėjau su šypsena. Žinote, W.Smitho pozityvumas labai užkrečiamas“, – juokėsi R.Santoro, negailėdamas komplimentų ir žavingosios M.Robbie talentui.

Milžiniški pinigai, kunkuliuojančios aistros ir charizmatiški aktoriai stilingame trileryje „Susikaupk“ – Lietuvos kinuose jau nuo vasario 27 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles