Sutuoktiniais tapę Edas Helmsas ir Christina Applegate filme „Kvaišų atostogos“ leisis į nepamirštamą kelionę

Kiekviena šeima keliaudama poilsio viliasi, kad drauge praleistas laikas apsieis be barnių ir įsimins ilgam. Per tokias išvykas neretai ir tėvai, ir vaikai patiria neišdildomų įspūdžių ir pradeda geriau suprasti vieni kitus. Žinoma, jei jūsų šeima – ne Grizvoldai. Naujojoje komedijoje „Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“) žiūrovai išvys, ko gero, pačias juokingiausias ir labiausiai nevykusias atostogas per visą pasaulio šeimų istoriją.

Vienas nuostabiausių Rasčio Grizvoldo (akt. Edas Helmsas) vaikystės prisiminimų – šeimos kelionė į įspūdingą atrakcionų parką „Walley World“. Dabar, būdamas pats dviejų sūnų tėvas, vyras nusprendžia surengti staigmeną artimiesiems. Jis praneša šeimai džiugią žinią – jie keliauja į nepamirštamą žygį per Ameriką, kurio kulminacija taps viešnagė „mėgstamiausiame šeimos atrakcionų parke“. Nors Rasčio žmona Debė (akt. Christina Applegate) ypač nedžiūgauja, jau netrukus pora ir du jų sūnus išsiruošia į kelionę. Specialiai šiai išvykai Rastis net įsigyja naują automobilį – naujausios kartos stulbinančiai negražią dangaus spalvos transporto priemonę, kuri šeimai pateiks ne vieną staigmeną.

Iš „Kvaišų atostogų“ anonso matyti, kad žiūrovai gali tikėtis išties daug veiksmo. Kone kiekviena Grizvoldų šeimos stotelė taps nauju pokštu. Maloniai nustebinti turėtų ir apsilankymas pas gimines – juk Rasčio sesuo Odrė (akt. Leslie Mann) yra ištekėjusi už filmų „Toras“ gražuolio Chriso Hemswortho. Jam, beje, ypač tinka komiškas amplua, tad tikėtina, kad jo pasirodymai tokio žanro filmuose nuo šiol bus gausesni.

Grizvoldų šeimos laukia aibė nuotykių, vandens pramogos Didžiojo kanjono nacionaliniame parke, maudynės nuotekų „tvenkinyje“, serialo „Kobra 11“ vyrukų verti nuotykiai greitkelyje ir tuzinas juokingų konfliktų.

Sužinokite, ar kvaišų šeimynėlė galiausiai taps vieninga it kumštis, ar jų apsilankymas „Walley World“ galiausiai virs tikra katastrofa. Ypač smagi nuotykių komedija „Kvaišų atostogos“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 28 dieną.

Filmo „Kvaišų atostogos“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles