Animacinėje komedijoje – saldžiabalsio Ronano Keatingo dainos

Animacinėje komedijoje – saldžiabalsio Ronano Keatingo dainos

Ar žinote, kodėl Didžiojoje Britanijoje praėjusio amžiaus pabaigoje tiek daug vaikų svajojo tapti paštininkais? Taip yra todėl, kad net kelios britų kartos užaugo su nuostabia BBC kurta animacija apie paštininką Petą – nuoširdų, draugišką ir visada šaunių nuotykių lydimą herojų.

Nežinia, ar airių dainininkas Ronanas Keatingas vaikystėje svajojo būti panašus į Petą, tačiau didiesiems ekranams skirto animacinio filmo „Džesis ir Petas“ („Postman Pat: The Movie“) kūrime jis sudalyvavo labai noriai. Filmuko pristatyme atlikėjas teigė, kad sutiko dainuoti vos gavęs pasiūlymą (įprastinė paštininko kalba, žinoma, bus dubliuota lietuviškai). „Aš pats užaugau su šia animacija ir negaliu patikėti, kad didžiuosiuose ekranuose ji pasirodė tik dabar”, – sakė tris dainas animaciniame filme įdainavęs pop atlikėjas.

Petas ir nutrūktgalvis jo pagalbininkas katinas Džesis papasakos didįjį savo nuotykį apie tai, kaip norėdamas padovanoti mylimai šeimai kelionę į Italiją paštininkas ryžtasi sudalyvauti Nacionaliniame talentų šou. Konkurse puikiai pasirodęs ir apstulbinęs komisiją Petas patenka į realybės šou finalą. Tačiau ne visi džiaugiasi tokia eilinio pašto darbuotojo sėkme. Konkurento vadybininkas pradeda žūtbūt siekti, kad į finalą paštininkas sveikas neatvyktų. Lyg ir be to netrūktų rūpesčių: užgriuvusi šlovė kenkia Peto santykiams su šeima, o pašto kompanija sumano neįtikėtiną verslo planą – pakeisti visus savo darbuotojus pagal Peto ir Džesio atvaizdą pagamintais robotais.

Artėjant finalui įtampa ir painiava vis auga, tačiau kaip ir turi būti geroje istorijoje, viskas išsisprendžia šokiais ir nuoširdžiomis dainomis, dėl kurių R. Keatingas nepaprastai pasistengė. Į Lietuvą „Džesis ir Petas“ atkeliauja lapkričio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles