Markas Wahlbergas ir Willas Ferrellas vėl suvienys jėgas

Markas Wahlbergas ir Willas Ferrellas vėl suvienys jėgas

Kino studija „Paramount Pictures“ paskelbė, kad jų būsimame projekte „Tėtušio namai“ (angl. „Daddy‘s House“) pagrindinius vaidmenis atliks aktoriai Markas Wahlbergas ir Willas Ferrellas. M. Wahlbergas pakeis anksčiau projektui numatytą Vince‘ą Voughną.

Anksčiau, 2010 metais, M. Wahlbergas ir W. Ferrellas jau buvo suvieniję savo jėgas „Rezerviniuose faruose“ (angl. „The Other Guys“). Tai buvo pirmasis komedijinis vaidmuo M. Wahlbergui, anksčiau vaidinusiam tik veiksmo filmuose. Duetas pasirodė išties sėkmingai, o jų vaidmenys nustelbė filme taip pat pasirodžiusius Samuelį L. Jacksoną ir Dwayne‘ą Johnsoną.

„Tėtušio namuose“ W. Ferrellas vaidins išprususį ir mandagų radijo stoties vadovą, kuris stengiasi tapti pačiu geriausiu įtėviu dviem naujosios žmonos vaikams. Bet jo planus sugriauna lyg iš niekur pasirodęs valkatūnas tikrasis tėvas, kurį įkūnys M. Wahlbergas. Naujasis ir senasis tėvai pradės tarpusavyje konkuruoti dėl vaikų dėmesio.

„Willas ir Markas yra tiesiog tobulas duetas, kuriems tiesiog puikiai seksis kurti šį juokingą projektą. Kai viskam vadovaus Andersas ir partneriai iš „Red Granite“, mes tiesiog negalime sulaukti, kada pasirodys filmas“, – teigė studijos „Paramount Pictures“ vadovas Adamas Goodmanas.

Filmą režisuos „Kaip atsikratyti boso? 2“ (angl. „Horrible Bosses 2“) režisierius Seanas Andresas, kuris taip pat prisidėjo ir prie scenarijaus baigimo. Visą juostos scenarijų parašė televizijos serialų „Policininkų šeima“ (angl. „Blue Bloods“) ir „Enturažas“ (angl. „Entourage“) scenaristas Brianas Burnsas. Prie scenarijaus kūrimo taip pat prisidėjo ir „Griaustinio tropikuose“ (angl. „Tropic Thunder“) scenaristas Etanas Cohenas su „Rezervinių farų“ istorijos kūrėju Chrisu Henchy‘iu. Akivaizdu, kad scenarijus tikrai turėtų būti juokingas,kai prie jo kūrimo dirba tiek savo srities specialistų.

Komedijos filmavimo darbų pradžia numatyta dar šių metų pabaigoje, todėl tikėtina, kad „Tėtušio namai“ turėtų pasirodyti 2016 metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles