Antrajame „Zootopijos“ anonse – iš koto verčiantis tinginys Žaibas

Kino studija „Disney“ į internetą paleido savo būsimo animacinio filmo „Zootopija“ (angl. „Zootopia“) antrąjį anonsą. Šis pristatymas jau leidžia kiek labiau susipažinti su filmo istorija, tačiau ir tai iš esmės nieko nepasako. Nepaisant to, „Disney“ supažindina su keliomis aplinkomis ir veikėjų tipais, o kartu ir tikrai gražiai atrodančia animacija.

Modernus žinduolių miestas Zootopija yra į nieką kitą nepanašus miestas. Palyginus su greta esančiais miestais turtinga Saharos aikšte ir varganu Tundramiesčiu, Zootopija yra lyg verdantis katilas. Čia patys įvairiausi gyvūnai gyvena drauge, mieste, kur nesvarbu kas esi – didelis dramblys ar mažas driežiukas, gali pasiekti daug. Bet, kai optimistė pareigūnė Džiudė Hops čia atvyksta, ji supranta, kad būti pirmąja kiškute didelių galingų gyvūnų būryje nėra taip lengva. Norėdama įrodyti savo vertę, jie tiesiog šuoliais leidžiasi tirti bylos, net jei tai reiškia pradėti bendradarbiavimą su greit kalbančiu sukčiumi lapinu Niku Vaildu.

Kaip jau buvo minėta, ir šis filmo anonsas realiai nieko daug neatskleidžia. BET. „Disney“ yra gudrūs ir pristato daugelį žmonių į neviltį varančią problemą. Tai – jų vadinamasis „DMV“ arba „Departament of Motor Vechicles“. Lietuviškai tariant – „Regitra“. Ir jei mūsų šaraškino kontoroje tokių didelių problemų nėra, tai JAV būtent DMV yra įstaiga, kelianti bene didžiausias kančias. Pagrinde todėl, kad teisių išdavimas ten užtrunka amžinybę. Ir filmuko anonse ši frustracija tikrai perteikiama. Ypatingai juokinga yra lapino sugebėjimas tąsyti nervus kiškutei, kai sumąsto tinginiui suskelti anekdotą. Tinginio „Žaibo“ reakcija yra tiesiog auksinė. Na, o daugiau nelabai yra ką ir bepasakyti.

Filmą režisuos tikrai nemažai patirties turintys kino kūrėjai. Tai – Byronas Howardas, anksčiau pristatęs „Ilgo plauko istoriją“ (angl. „Tangled“), o su juo dirba Richas Moore‘as, režisavęs „Griovėją Ralfą“ (angl. „Wreck-it Ralph“). Savo balsus veikėjams filme paskolins Ginnifer Goodwin (kiškutė Hops), Jasonas Batemanas (lapinas Nikas), o prie jų jungiasi Shakira, Idris Elba, J. K. Simmonsas, Alanas Tudykas, Jenny Slate, Nate‘as Torrence‘as, Octavia Spencer ir kiti.

„Zootopija“ kinus pasieks jau kitų metų gegužės 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles