Gyvas spoileris suvaidins naujausiame Ridley’io Scotto filme

Gyvas spoileris suvaidins naujausiame Ridley’io Scotto filme

Populiarusis britų aktorius Seanas Beanas, dažnai kino mėgėjų tarpe vadinamas gyvu spoileriu dėl dažnų mirčių kino ekrane, papildė naujausio režisieriaus Ridley Scotto fantastinio filmo „Marsietis“ (angl. „The Martian“) aktorių kolektyvą, praneša kino portalas „The Hollywood Reporter“. Aktorius gavo NASA kosminių skrydžių vadovo vaidmenį.

Juostos siužetas bus paremtas to paties pavadinimo Andy Weiro romanu, kuris dienos šviesą išvydo 2012 metais elektroniniu pavidalu. Kūrinys labai sudomino žymųjį Oskarų laureatą, fantastinių juostų pionierių serą Ridley Scottą, kuris gali pasigirti tokiais perlais, kaip „Svetimas“ (angl. „Alien“) ir „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“). Filme bus papasakota astronauto Marko Votnio istorija, kuris lieka Marso planetoje vienui vienas. Jo erdvėlaivio ekipažas staigiai evakuojasi iš planetos, nes galvoja, kad jų lyderis žuvo, o ir siaubinga audra priverčia juos kuo greičiau nešti kudašių iš raudonosios planetos. Marką Votnį suvaidins žymusis Holivudo aktorius Mattas Damonas.

Juostoje pasirodys ir Jeffas Danielsas, kuriam atiteko NASA vadovo vaidmuo. Filmą taip pat papildys aktorės Kate Mara, Jessica Chastain ir Kristen Wiig. Šis juostos aktorinis ansamblis jau nuo gruodžio pradės visus su filmavimu susijusius darbus, o pati juosta į kino ekranus įžengs jau 2015 metų gruodį.

Naujausias aktoriaus Seano Beano vaidmuo kino ekranuose bus 2015 metais vasarį pasirodantis brolio ir sesers Watchowsky fantastinis epas „Jupiterės pabudimas“ (angl. „Jupiter Assending“). Ridley‘is Scottas šiuo metu užsiima reklamine savo paskutinio režisūrinio filmo „Egzodas. Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“) kampanija. Juosta Lietuvą pasieks jau šių metų gruodžio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles