Keanu Reevesas atsidurs neurofiziologijos pasaulyje

Keanu Reevesas atsidurs neurofiziologijos pasaulyje

Visai neseniai pasirodęs įtempto siužeto trileris „Džonas Vikas“ (angl. „John Wick“) pelnė aukščiausius kino kritikų ir kino mylėtojų įvertinimus. Pagrindinį vaidmenį filme šiame filme atlikęs ir daug liaupsių susilaukęs aktorius Keanu Reeves‘as sutiko suvaidinti mokslinės fantastikos trileryje „Kopijos“ (angl. „Replicas“). Juostą kuruos aktoriaus kompanija „Lotus Entertainment“ ir „Bonaventura Pictures“, su kuria aktorius bendradarbiavo filmuodamasis 2005 metais pasirodžiusiame „Konstantine“ (angl. „Constantine“).

Projektas, kurio scenarijų kuruoja pati „Matricos“ (angl. „The Matrix“) žvaigždė ir „Henrio nusikaltimo“ (angl. „Henry‘s Crime“) prodiuseris Stephenas Hamelis, pasakos istoriją apie neurofiziologą, kuris per siaubingą autokatastrofą prarado visą savo šeimą. Norėdamas susigražinti savo artimuosius, vyras išnaudoja visą savo žinių potencialą ir taip pasipriešina Vyriausybei, policijai ir pačiam mokslui.

Juostą, paremtą Chado St. Johnsono tekstu, režisuoti pasiryžusi Tanya Wexler, kurios pačiu žinomiausiu darbu laikoma komedija „Mano didysis O!“ (angl. „Hysteria“). „Kopijos“ bandys rasti savo pirkėją artimiausiame JAV kino turguje, kuris vyks lapkričio mėnesį. Jei viskas pavyks, filmavimas turėtų prasidėti jau 2015 metų pavasarį, o premjera bus numatyta 2016 metais.

Keanu Reevesą Lietuvos žiūrovai jau greitai galės pamatyti įtemptame veiksmo trileryje „Džonas Vikas“, kuris mūsų šalį pasieks jau lapkričio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles