Pagrindinė herojė filme „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ siaubingų košmarų atsikratyti negalės net ir pabudusi

Jei jus kamuoja košmarai, vienintelė paguoda, kad kas rytą nubudę galite nusipurtyti klaikų baimės jausmą. Tačiau naujojo siaubo filmo „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ (angl. „Jessabelle“) pagrindinė herojė Džesabelė, deja, tokio pasirinkimo neturi. Merginą, kurią įkūnijo Australijos aktorė Sarah Snook, persekioja baisus prakeiksmas, prasiveržiantis ne tik į jos sapnus, bet ir į tikrą gyvenimą.

Į automobilio avariją patekusios ir mylimąjį praradusios Džesabelės filme „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ laukia daugybė išbandymų. Piktą linkinti antgamtinė būtybė pasiryžusi ją kankinti visomis išgalėmis – tiek morališkai, tiek fiziškai. Naujajame šeštąją ir septintąją „Pjūklo“ frančizės dalis režisavusio Kevino Greuterto filme Džesabelės besigviešianti šmėkla, atrodo, yra glaudžiai susijusi su vandeniu. Taip pat vis parodomas televizorius, nes pagrindinė filmo herojė atranda jos mirusios motinos paliktas paslaptingas ir šiurpinančias vaizdajuostės.

Naujajame išskirtiniame filmo vaizdo klipe, kurį išplatino Craveonline.com, galima išvysti dar neregėtų juostos „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ detalių. Iš pradžių neaišku, ar mergina sapnuoja, ar regi iš tiesų, tačiau ji prirakinama prie lovos ir gali iš šalies stebėti savo antrininkę, kuriai atliekama operacija. Galiausiai paaiškėja, kad tai tebuvo košmaras, tačiau jam pasibaigus siaubas toli gražu neišnyko…

Baimę keliantį vaizdo klipą išvysti galite čia:

„Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ garantuos daugybę aštrių įspūdžių ir kraują stingdančių akimirkų. Filmas Lietuvos žiūrovus šiurpins nuo lapkričio 7 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles