Cate Blanchett: „Filme „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ šviesioji elfė Galadrielė atskleis dar neregėtą jos pusę“

Išmintingoji valdovė Galadrielė, kurią įkūnijo aktorė Cate Blanchett, gruodžio 19 dieną sugrįžta į kino teatrus epiniame „Hobito“ trilogijos finale „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: The Battle of the Five Armies“). Abiejose – tiek „Žiedų valdovo“, tiek „Hobito“ – trilogijose pasirodžiusi žinoma moteris specialiame interviu papasakojo, kad šįsyk jos herojės laukia daug dramatiškų asmeninių išgyvenimų ir išbandymai, kurie atskleis žiūrovams dar nepažįstama jos asmenybės pusė.

Pateikiame filmo kūrybinės grupės interviu su dvi „Oskaro“ statulėles pelniusia 45-erių C.Blanchett, kurios herojė – viena išmintingiausių ir garbingiausių elfių visoje Viduržemėje.

Kaip jautėtės dar kartą įkūnydama Galadrielę, praėjus tiek metų po „Žiedų valdovo“ trilogijos?

– Išties gniaužė kvapą sugrįžtant prie šio personažo. Galadrielė tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme pakeitė mano gyvenimą. Myliu ją ir esu tikra, kad abiejų trilogijų filmai yra vieni geriausių šio žanro pavyzdžių kino istorijoje. Nepaisant to, kad mano vaidmuo nėra labai didelis, mėgavausi galėdama dirbti su tiek talentingų ir gerbiamų žmonių.

Kas laukia Galadrielės filme „Hobitas: Penkių armijų mūšis“?

– Ši Galadrielės kelionė bus labai asmeniška ir išties epinė. Manau, kad filme „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ šios herojės indėlis yra didžiausias iš visų jos pasirodymų lig šiol. Viliuosi, kad žiūrovai pamatys ir įvertins naują jos veidą.

Kaip sekėsi dirbti su aktoriumi Ianu McKellenu ir sugrąžinti į ekranus Galadrielės santykius su Gendalfu?

– Turbūt nieko nėra lengviau, kaip dirbti su seru Ianu. Jis puikus, šlovingas aktorius, o tuo pačiu jis paprastas ir labai šmaikštus vyras. Galadrielės ir Gendalfo santykiai atskleidžiami naujai, pirmąsyk pamatysite mano heroję kenčiančią, kovojančią. Tikiu, kad publikai tai patiks. Galadrielės laikas Viduržemėje išseko, jam nelemta sugrįžti ir elfė paklūsta pažadui, kurį yra davusi Gendalfui.

Koks jausmas buvo sugrįžti filmuotis į Naująją Zelandiją, kur praleidote tiek daug laiko filmuodamasi „Žiedų valdovo trilogijoje“?

– Nuotaika buvo nostalgiška, tačiau buvau išties laiminga. Vėl būti ten buvo nuostabu – tarsi ilgai lauktas šeimos susitikimas…

Ar gyvenime esate kuo nors panaši į jūsų heroję Galadrielę?

– Norėčiau būti tokia išmintinga kaip ji, mokėti bendrauti telepatiškai. O dar… Visada troškau tokių plaukų, kaip kad turi ji. Deja, Galadrielei metas iškeliauti ir ji pasitraukia į Rytus…

Grandioziniame epo finale, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 19 dieną, žiūrovai pamatys iš ankstesnių filmų pažįstamus aktorius Martiną Freemaną, I.McKelleną, C.Blanchett, Orlando Bloomą, Luke‘ą Evansą, Evangeline Lilly, Richardą Armitage‘ą ir kitus.

Filme „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ Viduržemės laukia milžiniškas pavojus. Galingasis priešas Sauronas pasiuntė keturis orkų legionus, kad šie slapta atakuotų Vienišąjį Kalną. Nykštukų, elfų ir žmonių rasėms teks apsispręsti – suvienyti jėgas ar būti negailestingai sunaikintiems. Žiūrovų pamėgtam hobitui Bilbui teks kautis už savo ir savo draugų gyvybes garsiausiame visų laikų – Penkių armijų – mūšyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles