Paaugliai mėgsta distopinius pasaulius: 2015-ųjų „Teen Choice“ apdovanojimuose „Insurgentė“ varžysis dėl trijų statulėlių

Vieni populiariausių ir laukiamiausių paauglių apdovanojimų „Teen Choice Awards“ – tarsi veidrodis, atspindintis, kokius filmus, aktorius ir atlikėjus ypač mėgsta jaunoji karta. Šią savaitę buvo paskelbti šių apdovanojimų nominantai, o laimėtojai paaiškės po dviejų mėnesių – rugpjūčio 16 dieną. Daug dėmesio šiemet sulaukė fantastiniame distopinės ateities pasaulyje besirutuliojantis veiksmo trileris „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“) – filmas ir jo aktoriai nominuoti net keturissyk.

Filmas „Insurgentė“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Shailene Woodley ir Theo Jamesas bei pasirodė tokios kino industrijos žvaigždės kaip Naomi Watts ir Kate Winslet, – tai antroji „Divergentės“ trilogijos dalis. Nuo pat pirmosios dalies pasirodymo ši pasakojimų serija buvo lyginama su sėkmės sulaukusia „Bado žaidynių“ istorija, o Sh.Woodley kaip mat iškilo į geidžiamiausių jaunų aktorių gretas.

Šiųmetiniuose „Teen Choice Awards“ „Insurgentės“ komanda varžysis trijose kategorijose: Geriausio veiksmo ar nuotykių filmo, Geriausio veiksmo ar nuotykių filmo aktoriaus – čia nominuoti net du trilerio aktoriai – Th.Jamesas ir Anselis Elgortas, bei Geriausios veiksmo ar nuotykių filmo aktorės, kurioje nominante tapo Sh.Woodley.

Beje, mažiau kaip prieš mėnesį JAV, Atlantoje, jau prasidėjo ir naujausios „Divergentės“ serijos dalies „The Divergent Series: Allegiant – Part 1“ filmavimai. Ši juosta kuriama pagal paskutinę „Divergentės“ trilogijos knygą „Allegiant“, tačiau kino ekranuose pastaroji bus padalinta į dvi dalis, panašiai kaip ir dvi dalis turėjęs filmas „Haris Poteris ir mirties relikvijos“.

Kol kas nėra žinoma daug naujosios juostos detalių, tačiau, kaip nurodo filmo platintojai, būsimame istorijos tęsinyje Beatrisei Prior (akt. Sh.Woodley) ir Tobiasui Itonui, geriau žinomam Ketvirtojo vardu (akt. Th.Jamesas), teks keliauti į pavojų kupiną pasaulį už sienos. Jų apsauga ten rūpinsis paslaptinga agentūra, žinoma kaip Genetinės gerovės biuras.

Lietuvoje naujausios „Divergentės“ serijos premjera numatyta 2016-ųjų kovo 18 dieną.

Filmo „Insurgentė“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles