Indėnai „Kanibalų“ dailininkei norėjo padovanoti dviejų metų vaiką

Naujausias režisieriaus Eli Rotho filmas „Kanibalai“ („The Green Inferno“) gąsdina kraupia savo tematika ir gundo įspūdingais miškų vaizdais. Peru džiunglėse filmuota juosta tapo nelengvu iššūkiu visai kūrybinei komandai. Filmavimo laikotarpiu kino kūrėjai gyveno autentiškame indėnų kaime, įsikūrusiame Amazonės miškų glūdumoje. Jie turėjo skiepytis nuo geltonosios karštinės ir įžengti į pilnas tarantulų, gyvačių ir nuodingų varlių džiungles.

Keistas ir sunkiai paaiškinamas atsitikimas nutiko vienai kūrybinės komandos narei. „Kanibalų“ dailininkė Marichi Palacios, prieš atvykstant visai grupei, tris savaites gyveno Amazonės indėnų kaime ir ruošėsi filmavimui. Kuomet moteris turėjo išvykti, kaimo gyventojai norėjo jai įteikti keisčiausią dovaną, kokią tik galima įsivaizduoti. Amazonės indėnai ketino iškilmingai padovanoti dailininkei dviejų metų vaiką.

M. Palacios šiaip taip pavyko mandagiai atsisakyti netikėtos dovanos, tačiau ji buvo sukrėsta ir šokiruota. Nors kaimelio gyventojai tikrai nepraktikuoja kanibalizmo, tačiau toks jų elgesys pademonstravo kaip stipriai jų laukinis mąstymas skiriasi nuo mūsų kultūros.

Siaubo filmas „Kanibalai“ pasakoja apie grupę gamtosaugos aktyvistų. Kovojantys su Amazonės miškų kirtimu jaunuoliai vyksta protestuoti į džiungles, tačiau po sėkmingos akcijos patiria lėktuvo katastrofą. Nors daliai jų pavyksta išgyventi, išlikusieji patenka į tokias siaubingas aplinkybes, kad pradeda gailėtis nežuvę sudužus lėktuvui. Juos į nelaisvę paima vietos gentis, žmogieną laikanti gardžiausiu delikatesu.

Lietuvos kino teatruose filmą bus galima pamatyti nuo lapkričio 6-os dienos. ANONSAS:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles