Prieš „Gustavo nuotykių“ pasirodymą kino teatruose – susitikimai su garsiuoju korespondentu Gustavu didžiuosiuose miestuose

Vos daugiau kaip po mėnesio Lietuvos kino teatrus pasieks pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai“. Artėjant šiam džiaugsmingam įvykiui, pagrindinis filmo herojus, iš televizijos laidos „Gustavo enciklopedija“ puikiai pažįstamas korespondentas Gustavas ir jo pagalbininkai nutarė susitikti su gerbėjais akis į akį. Vaikus bei smalsumo ir išradingumo neišbarsčiusius tėvelius „Gustavo nuotykių“ kolektyvas kviečia susitikti didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Klaipėdoje.

Susitikimai įvyks kas savaitę net keturis šeštadienius, pradedant nuo pirmojo renginio Vilniuje, kuris varžytis konkursuose ir stebėti įdomybes vilios jau šį šeštadienį, rugsėjo 13 dieną. Visuose miestuose suplanuotas panašus renginių scenarijus – vaikai pramogaus pasinėrę į žaidimų svaigulį. Mažieji galės išmokti naujovių ir laimėti nuotaikingus prizus tikrindami savo žinias, o tėveliai ir seneliai nesnaus talkindami vaikams komandinėse rungtyse.

Popietę ir pažintį su Gustavu lydės gardžios staigmenos ir moksliniai atradimai, kurių įdomiausias, ko gero, – Azoto valdovų šou! Nekantraujantys išgirsti daugiau apie naująjį filmą „Gustavo nuotykiai“, galės išvysti patį naujausią jo anonsą su dar neregėtais herojais ir užduoti klausimus ištverme ir drąsa neįtikėtinoje kelionėje pasižymėjusiam Gustavui.

„Gustavo nuotykių“ renginių vieta ir laikas:

Rugsėjo 13 d. 13 – 14.30 val. Vilniaus Akropolyje, aikštėje prie Ledo Arenos įėjimo.
Rugsėjo 20 d. 13 – 14.30 val. Kauno Akropolyje, trečiajame aukšte šalia „Žaislų planetos“.
Rugsėjo 27 d. 13 – 14.30 val. Šiaulių Akropolyje, antrajame aukšte šalia restorano „CanCan pizza“.
Spalio 4 d. 13 – 14.30 val. Klaipėdos Akropolyje, pirmajame aukšte prie parduotuvės „Zara“.

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija“, virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais“, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles