Johnas Cena „Greitų ir įsiutusių“ serijoje tikisi revanšo prieš Dwayne’ą Johnsoną

Itin populiarios „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „The Fast and The Furious“) filmų serios naujokas Johnas Cena yra pasirengęs revanšui prieš savo buvusį amerikietiškų (WWE) imtynių varžovą Dwayne’ą „The Rock“ (liet. „Uolą“) Johnsoną – tik šį kartą „Greitų ir įsiutusių“ finale. Netrukus kinuose pasirodysiančiame filme „Greiti ir įsiutę 9“ (angl. „F9“) J. Cena vaidina naująjį piktadarį Džeikobą Toreto, atstumtąjį Mijos (akt. Jordana Brewster) ir Dominiko Toreto (akt. Vin Diesel) brolį, puikų vairuotoją, vagį ir žudiką.

D. Johnsonas, kuris prisijungė prie „Greitų ir įsiutusių“ filmų serijos nuo 2011 m. filmo „Greiti ir įsiutę 5“ (angl. „Fast Five“), kaip diplomatinio saugumo tarnybos agentas Lukas Hobsas, jau suvaidino dar trijuose sagos tęsiniuose ir atskirame filme „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs & Shaw“). Deja D. Johnsonas veiksmo ir nuotykių filme „Greiti ir įsiutę 9“ nepasirodys, tačiau gali sugrįžti į numatytą dviejų dalių sagos finalą.

„Nežinau, ar taip nutiks, tačiau tai turi nuspręsti „Greitų ir įsiutusių“ gerbėjai“, – sako J. Cena apie galimą susidūrimą su D. Johnsonu būsimuose „Greitų ir įsiutusių“ filmuose. „Nes „Greiti ir įsiutę“ saga auga ir vystosi, džiaugčiausi galimu tokiu susitikimu, tačiau nėra garantijų. Tikiuosi, kad taip nutiks ir jei viso pasaulio publika to panorės, kas žino, kas nutiks“. Paprašytas atskleisti, ką Džeikobas galėtų pasakyti agentui Hobsui, jei jų keliai kada nors susikirstų, J. Cena juokaudamas pasakė savo frazę: „Tu manęs nematai.“

Anksčiau D. Johnsoną pavadinęs „parsidavėliu“ dėl imtynių išmainymo į karjerą Holivude, praėjusiais metais J. Cena teigė apgailestaujantis, kad suasmenino kovas ringe prieš „Uolą“. „Aš pasakiau kai ką, kas nebuvo labai gražu“, – tuomet sakė J. Cena. „Jis taip pat pasakė kai ką, kas nebuvo labai gražu. Ir aš galiu jus patikinti, kad mūsų darbe yra tokia pilka zona, kur vaizduotė tampa itin tikroviška, ir mes atsidūrėme tos pilkos zonos saldžiausioje vietelėje, kiekvienas stebėjome menkiausią kito judesį ir ta kova tapo pernelyg asmeniška“. Dabar J. Cena patvirtina: „Tai buvo kvaila iš mano pusės. Tikrai taip. Tuo metu man viskas atrodė kiek kitaip. Geriau būti bičiuliais.“

Tarp J. Cena ateities projektų yra patvirtintas trileris „Jansono direktyva“ (angl. „The Jansono Directive“) , kurį prodiusuoja būtent D. Johsonas. Taip pat, „Greitų ir įsiutusių 9“ režisierius Justinas Linas neseniai atskleidė, kad D. Johnsonas bei jo „Hobsas ir Šo“ kolega Jasonas Stathamas gali sugrįžti į pagrindinę „Greitų ir įsiutusių“ sagą dar nepasiekus finišo su „Greitais ir įsiutusiais 10“ ir „Greitais ir įsiutusiais 11“.

Kartu su aktoriais V. Dieseliu, Michelle Rodriguez, Tyrese’u Gibsonu, Chrisu „Ludacris“ Bridgesu, J. Brewster, Nathalie Emmanuel, Sungu Kangu, Helen Mirren ir Charlize Theron, veiksmo ir nuotykių filmas „Greiti ir įsiutę 9“ bei J. Cena pasirodys kinuose nuo birželio 25 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles