Ryanas Reynoldsas, Samuelis L. Jakcsonas ir Salma Hayek – veiksmo komedijoje „Žudiko žmonos asmens sargybinis“

Ryanas Reynoldsas, Samuelis L. Jakcsonas ir Salma Hayek – veiksmo komedijoje „Žudiko žmonos asmens sargybinis“

Metas pasileisti plaukus ir pasilinksminti iš širdies. Nuo birželio 18 dienos kino teatruose tikra veiksmo bomba! Po ketverių metų pertraukos, į didžiuosius ekranus sugrįžta veiksmo komedijos – „Žudiko asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman’s Bodyguard“) tęsinys „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman’s Wife’s Bodyguard“).  Žiūrovų laukia tikras Holivudo žvaigždžių Samuelio L. Jacksono, Ryano Reynoldso, Salmos Hayek, Antonio Banderaso ir Morgano Freemano veiksmo  šou, kurį norėsis pamatyti ne vieną kartą.

Didžiulė pirmosios dalies sėkmė įkvėpė filmo kūrėjus „pasiraitoti rankoves“ ir sukurti dar įspūdingesnį reginį, kurio vertėjo laukti ketverius metus. Šį kartą veiksmas nusikels į saulėtąją Italiją, kur siaurose jos gatvelėse užvirs tikras gaudynių, muštynių ir sprogimų pragaras, o žiūrovai gaus tai, ko ir tikėjosi – puikių emocijų ir adrenalino užtaisą.

„Komedijos ir veiksmo elementų chemija puikiai dera tarpusavyje, jos bus filme tiek, kad užteks ilgam. Dar daugiau sprogimų, susišaudymų, automobilių gaudynių, muštynių, šmaikščių dialogų. Tai filmas, kuris visiškai nuraus stogą net visko mačiusiems“,– prisipažįsta kino juostos režisierius Patrickas Hughesas.

Jam pritaria ir vieną pagrindinių vaidmenų filme sukūręs Samuelis L. Jacksonas.  „Esu visiškai patenkintas tuo, ką pavyko sukurti. Aš ir mano kolegos esame savo rogėse ir darome tai, ką mokame geriausiai. Filmas – tikra veiksmo bomba, kur šalia velniškai rimtų dalykų vyksta pašėlusiai linksmi įvykiai, kuriais neabejotinai susižavės daugybė žmonių.

Filme apstu kvapą gniaužiančių kaskadinių triukų – ne vieną jų įgyvendinti techniškai buvo tikras iššūkis. Ypač sudėtingos scenos, kuriose išvystomas nežmoniškas automobilių ar valčių greitis. „Ne kartą teko slysti ant slidaus ir šlapio grindinio bei apdaužyti tikras pastato sienas, laimei niekas nenukentėjo“, –  teigia juostos režisierius. Neabejotinai žiūrovai įsimins vandens sceną, kurioje R. Reynoldso, S. L. Jacksono bei S. Hayek personažai susidurs su mafijos bosu A. Banderasu ir jo pakalikais. Milžiniškas chaosas, atvira ginklų ugnis, sprogimai, beprotiška įtampa suteiks žiūrovams nepakartojamą reginį.

Filmuojant veiksmo scenas kaskadininkų pagalbos prireikė tik itin pavojingais atvejais. Didelę dalį sudėtingų kaskadinių elementų  atliko patys aktoriai. „Filme apstu muštynių, kovos scenų su ginklais ir peiliais. R. Reynoldsas puikiai susipažinęs su kovos menais, jis labai kūrybingas, tad puikiai susidorojo su daugeliu užduočių. Tą patį galiu pasakyti ir apie S. Hayek – ji tikras linksmybių ir profesionalumo kamuolys su kuria nepaprastai smagu dirbti“, –  pasakoja juostos režisierius.

Metas dar vienam smūgiui kino teatruose nuo birželio 18 dienos!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles