Pirmasis „Žmogaus voro: toli nuo namų“ anonsas – Europa, Nikas Fiuris ir Misterio

Ši savaitė visiems „Marvel“ gerbėjams buvo gana ypatinga. Internetą galiausiai sudrebina ir atskiro „Žmogaus voro“ filmo „Žmogus voras: toli nuo namų“ (angl. „Spider-man: Far From Home“) anonsas. Tie, kas matė paskutiniąją Keršytojų dalį, gali kiek nustebti, nes žino, kuo ji baigėsi visų mylimam voražmogiui. Tačiau istorija kaip ir išduoda, kad Piteris Parkeris sugrįš. O dabar – nuotykiai ir kelionės po Europą.

Taigi, anonse matome istorija, kuri yra kitokia, nei galėjome tikėtis. Bet, vėlgi, veiksmas vyksta jau po ketvirtosios Keršytojų dalies. Visi įvykiai kaip ir pasibaigę, o Piteris kartu su draugais iškeliauja į Europą. Tačiau ten jų laukia Nikas Fiuris ir dar nematytas, su aplinka susiliejantis monstras. Na, o čia jau anonso džiaugsmai perkelia mus ten, kur net sunku įsivaizduoti. Taip, atsiranda pats Misterio, kurio dar nematėm. IR, fanai akies krašteliu galės išvysti visai kitokį žmogaus voro kostiumą.

Na, bet mažiau kalbų, daugiau žiūrėjimo. Spauskite žemiau ir peržiūrėkite 2:40 min džiaugsmo. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Tomas Hollandas, Jonas Favreau, Zendaya, Samuelis L. Jacksonas, Marisa Tomei, Michaelas Keatonas ir visų dėmesį pavogsiantis Jake‘as Gyllenhallas.

Numatoma, kad „Žmogus voras: toli nuo namų“ kino teatrus pasieks liepos 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles