„10-toji Kloverfyldo gatvė“ režisierius kurs „Uncharted“ adaptaciją

„10-toji Kloverfyldo gatvė“ režisierius kurs „Uncharted“ adaptaciją

Praeitais metais, režisierius Shawnas Levy‘is pasirašė kontraktą kontraktą režisuoti ir kurti veiksmo komediją „Laisvas vyrukas“ (angl. „Free Guy“) su Ryanu Reynoldsu. Tačiau tai sukėlė laiko planavimo problemų „Uncharted“ video žaidimo adaptacijos kūrimui, kuris tęsiasi jau kurį laiką. Tačiau dabar filmų kūrybinių darbų vairą perims Danas Trachtenbergas.

D. Trechtenbergas yra geriausiai žinomas dėl „10-toji Kloverfyldo gatvė“ (angl. „10 Cloverfield Lane“) režisavimo ir „Sony“ su juo nori bendradarbiauti jau nuo 2016 metų, kuomet ir pasirodė minėtas trileris. Jis taip pat yra režisavęs „Juodojo veidrodžio“ (angl. „Black Mirror“) seriją pavadinimu „Playtest“ bei trumpą video žaidimą „Portal: No Escape“. Iš to būtų galima daryti išvadą, kad jis turi pakankamai žinių ir suvokimo apie video žaidimų pasaulį.

„Uncharted“ bus paremtas to paties pavadinimo „Playstation“ video žaidimų serija, kuri prasidėjo 2007 metais. Pagrindinis žaidimo veikėjas yra Natanas Dreikas ir savo patiriamais nuotykiais prilygsta pačiam Indianai Džounsui. Filmo adaptacija žada skirtis nuo paties žaidimo bei bus rodomas jaunasis Natanas Dreikas bei jo pirmasis susidūrimas su būsimu mokytoju Suliu. Pagrindinio veikėjo vaidmuo šiuo metu yra vis dar siejamas su „Žmogaus-voro“ aktoriumi Tomu Hollandu. Dar nėra jokios tvirtesnės darbų pradžios datos ir bus laukiama, kol T. Hollandas užbaigs visus darbus su „Žmogus-voras: toli nuo namų“ (angl. „Spider-Man: Far From Home“). Bet komandoje atsiradus režisieriui, studija tikisi kūrybinius darbus pradėti  iki šių metų pabaigos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles