Jonas Bernthalis ir Vera Farmiga prisijungia prie filmo „Sopranai“ komandos

Jonas Bernthalis ir Vera Farmiga prisijungia prie filmo „Sopranai“ komandos

Pradėta formuoti „Sopranų“ priešistorės filmo „Daugelis Nevarko šventųjų“ (angl. „The Many Saints of Newark“) aktorių komanda. Pasak naujausių šaltinių, prie jos prisijungė Jonas Bernthalis, vaidinęs juostose „Baudėjas“ (angl. „The Punisher“) ir „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) bei Vera Farmiga, geriausiai žinoma iš „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) filmų serijos. Nors šaltinių buvo patvirtinta, kad aktoriai veteranai prisijungs prie filmo komandos, dar nėra atskleista, kokius vaidmenis jie atliks.

Naujajame „New Line Cinema“ filme, kurio kūrybinius darbus prižiūri Davidas Chase‘as, pagrindinio veikėjo Ričardo „Dikio“ Moltisanti vaidmenį atliks Alessandro Nivola. Šio veikėjo vardas gali būti atpažįstamas daugelį apdovanojimų pelniusiame seriale, kuriame jis buvo Jameso Gandolfinio vaidinamo Tonio Soprano mokytojas ir Michaelo Imperiolio vaidinamo Kristoferio Moltisanti tėvas. O dabar, tapęs pagrindiniu veikėju, jis pagaliau galės susižerti visą žiūrovų dėmesį. Ričardas Moltisani, Vietnamo karo veteranas ir nusikalstamosios šeimos narys, buvo nužudytas tada, kai jaunasis Krisoferis dar buvo vaikas, todėl spėjama, kad jo istorija bus pasakojama nuo to įvykio, nes „Sopranai“ daugmaž nuo tada ir pabaigė šią istoriją.

Nors dar neturime pakankamai žinių, kad galėtume pilnai patvirtinti J. Bernthalio ir V. Farmigos vaidmenis, tikrai žinome, kad veiksmas vyks 1960-taisiais, kuomet Nevarke vyko daug rasinių protestų. Filmas bus režisuojamas Alano Tayloro, kūrusio ir serialą „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“), todėl filme tikrai galime tikėtis daug siužeto vingių ir galbūt netikėtų veikėjų netekčių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles