Pirmajame „Legenda“ anonse – net du Tomai Hardy’iai

Kino studija „StudioCanal“ paviešino pirmąjį savo būsimo filmo „Legenda“ (angl. „Legend“) anonsą, kuriame aktorius Tomas Hardy‘is neabejotinai susidūrė su jam dar neregėtu iššūkiu. Kine tai nėra naujiena, tačiau šįkart aktorius turėjo suvaidinti brolius dvynius, tad filme matysime net du Tomus Hardy‘ius.

Anonsas nėra iš trumpiausių, tačiau per visą laiką yra pristatoma tik pati idėja, o ne visas filmas. Vos keli žvilgsniai į filmą leidžia suprasti, kad tai bus filmas apie gangsterius, brolius dvynius Krėjus. Akivaizdu, kad jie valdys miestą ir labai greitai išaugins savo imperiją, o vėliau – susidurs su teisėsauga.

Filmas vyks praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Londone ir pasakos apie ypatingus įvykius, supusius dvynius nusikaltėlių pasaulio bosus Ronaldą ir Redžinaldą Krėjus. Kadangi tai yra tikrais įvykiais paremta istorija, viską daugiau ar mažiau galima surasti internete, tik įdomu, kaip viskas bus atvaizduota pačioje tikrų įvykių adaptacijoje.

Kartu su T. Hardy‘iu filme taip pat pasirodys ir gausiai kitų žinomų britų aktorių – Emily Browning, Taronas Egertonas, Christopheris Ecclestonas, Tara Fitzgerald, Davidas Thewlisas ir kt.

„Legenda“ kino teatrus pasieks jau rugsėjo 11 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles