Joshas Trankas neberežisuos „Žvaigždžių karų“

Joshas Trankas neberežisuos „Žvaigždžių karų“

Pirmasis skandalas atkeliavo iš „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) stovyklos. Iš šalutinio projekto, kuris turi pasirodyti kino teatruose 2018 metais, pašalintas režisierius Joshas Trankas. Kaip teigia anoniminiai šaltiniai, iš „Kronikos“ (angl. „Chronicle“) žinomas kino kūrėjas nesugebėjo susitvarkyti su studijos „Disney“ pateikta užduotimi ir buvo nedelsiant atleistas iš režisieriaus pareigų.

Studija „LucasFilm“ savo ruoštu išplatino spaudos pranešimą, kuriame padėkojo kino kūrėjui už jo įdėta darbą ir palinkėjo jam tolesnės sėkmės karjeroje. „Mums buvo didelė garbė dirbti su Joshu. Dėkojame jam už pastangas ir meilę „Žvaigždžių karams“, kurias jis įnešė dirbdamas su mūsų filmu. Linkime jam visko ko geriausia“, – kalbėjo atstovas spaudai. Trisdešimtmetis režisierius taip pat išsakė savo mintis. Jis teigia, jog yra laimingas praleidęs metus laiko prie tokio didingo projekto, tačiau nusprendė pasukti skirtingu keliu, nors ir kaip myli ir mylės „Žvaigždžių karų“ visatą.

Režisierius paskutinėmis savaitėmis labai keistai elgėsi. Pirmiausia, jis neatvyko į Anachaimą, kur vyko „Star Wars Celebration“, pasiaiškinęs, jog smarkiai susirgo. Lygiai taip pat kino kūrėjas nepasirodė ir parodoje „CinemaCon“, kuriame susirinkdavo didžiausių studijų atstovai ir filmų prodiuseriai su režisieriais pristatyti kino teatrų vadovams savo būsimų projektų. Kino kūrėjas turėjo lydėti „Fantastiško ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) komandą, tačiau taip ir nepasirodė parodoje.

Kas gi nutiko iš tikrųjų? Kaip teigia portalo „Variety“ anoniminiai šaltiniai, didžiausia jo pasitraukimo priežastimi laikomi nesutarimai su juostos scenaristu ir prodiuseriu Simonu Kinbergu, su kuriuo jis susipyko dar dirbdamas prie „Fantastiško ketverto“. Situacija buvo tokia įtempta, jog prodiuseris pasiūlė studijai rasti kitą režisierių. Būtent jo atviras noras pašalinti J. Tranką ir tapo pastarojo atleidimo priežastimi.

Josho Tranko režisuotas „Fantastiškas ketvertas“ viso pasaulio kino ekranus pasieks šių rugpjūčio dieną, o naujausią būsimos „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalį „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) kinuose galėsime pamatyti jau gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles