„Lionsgate“ kurs naują „Kubo“ istoriją

„Lionsgate“ kurs naują „Kubo“ istoriją

Kino studija „Lionsgate“ pranešė, kad planuoja perkurti 1997 metais pasirodžiusį ir kultiniu tapusį mokslinės fantastikos filmą „Kubas“ (angl. „Cube“). Studijos pranešime teigiama, kad naujasis filmas bus sukurtas iš kiek kitokios perspektyvos, nei originalas ir naujoji juosta vadinsis „Įkalinti kube“ (angl. „Cubed“).

Pagrindinė būsimo filmo istorija remiasi originaliuoju pamatu, kai septyni nepažįstamieji yra įkalinami milžiniškame kubo formos pastate. Naujasis filmas apibūdinamas kaip mokslinės fantastikos išlikimo trileris apie dirbtinį intelektą, žmoniją ir naujos „skaitmeninės“ rasės gimimą. Tai kaip ir jau sufleruoja, apie ką bus filmas.

Filmo režisieriumi paskirtas dar visai „šviežias“ kino kūrėjas Samanas Keshas, kuris studijos dėmesį patraukė po savo trumpametražio filmo „Valdytojas“ (angl. „Controller“). Juostą prodiusuos Roy‘us Lee ir vienas „Prometėjaus“ (angl. „Prometheus“) scenaristų Jonas Spaihtsas. Scenarijų filmui kuria Phillipas Gawthorne‘as, daugiausiai dirbęs su televiziniais projektais.

Kol kas dar neaišku, nei kada pasirodys „Įkalinti kube“, nei kokie aktoriai pasirodys naujausiame filme.

Žemiau kviečiame pažiūrėti Samano Kesho trumpametražį filmą „Valdytojas“, kuris ir patraukė studijos „Lionsgate“ akį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles