„Guardians of Lithuania“ arba kaip nusipirkti filmą

Jau šį savaitgalį kinuose pasirodė „Keršytojai: Altrono amžius“. Šia proga dauguma „Marvel“ visatos gerbėjų nusprendė pasidaryti sau šventę ir peržiūrėti visus „Marvel“ kino visatos filmus, išleistus iki šiol ir užbaigti antrąją „Keršytojų“ fazę kine. Nusprendėme pasidžiaugti šio filmo pasirodymu Lietuvoje ir tuo pačiu pakviesti nebūti piratais – pirkime DVD linksmai!

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) buvo vienas netikėčiausių pernai metais pasirodžiusių kino hitų. Nors ir taip aišku, kad „Marvel“ su kiekvienu savo filmu tobulėja, niekas per daug nežinojo nei šių veikėjų, nei juos supančio pasaulio. Kaip ir pats režisierius Jamesas Gunnas nebuvo didžiausia žvaigždė. Viena vertus, gal šis filmas tuo ir buvo ypatingas, kad beveik iš nieko jis tapo vienu pelningiausių praėjusių metų projektu, su savimi į aukštumą iškėlęs ne vieną aktorių. Savaime suprantama, tai Žvaigždžių lordą suvaidinusį Chrisą Prattą, kuris po milžiniškos sėkmės šiame filme gavo pasiūlymų pagrindiniams vaidmenims ir aibėje kitų galimų hitų. Paskui jį seka ir Dave‘as Bautista, buvęs imtynininkas, dabar kino žvaigždė, kuris būtent po šio filmo pasirodymo gavo vaidmenį naujausiame Džeimso Bondo filme „Spektras“ (angl. „Spectre“). Na, o patys „Galatikos sergėtojai“ visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti beveik 775 milijonus dolerių.

Tuo tarpu tik dabar kinuose pradėti rodyti „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“) jau turėjo savo gerbėjų bazę ir nežmoniškai didėlę. Jie jau antrą kartą subūrė galingiausius Žemės superherojus Geležinį žmogų, Torą, Kapitoną Ameriką, Halką, o prie jų prisijungė ir visi kiti kažkokių galių turintys veikėjai, kurie susigrūmė su vienu ypatingai galingu dirbtinio intelektu robotu, siekiančiu sunaikinti visą žmoniją. Režisierius Jossas Whedonas dar kartą įrodė savo neeilinį sugebėjimą sukurti stulbinamą, begalę specialiųjų efektų turintį, bet ne ką prastesnę istoriją pasakojantį filmą, kuris jau dabar, po 10 rodymo dienų, yra uždirbęs daugiau nei 626 milijonus dolerių. O savo gimtinėje filmas buvo pradėtas rodyti kaip ir Lietuvoje ir uždribo 187,5 milijono dolerių. Tikimasi, kad ši juosta pasibaigus rodymams bus uždirbusi daugiau už pirmąją dalį, t.y. daugiau nei 1,5 milijardo dolerių.

O mes, kino portalas BuvauKine.lt, raginame visus būti solidariais ir paremti filmų kūrėjus apsilankant kine ir pildant savo videotekas licenciniais DVD ar BluRay diskais. Jei yra ūpo, tai taip, kaip daro žemiau klipe esančios merginos!

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. miki_mauz / 2015 gegužės 4

  labai nuotaikingas video (y) 😉

 2. Mantas / 2015 gegužės 7

  Sveiki, gal žinote, ar Lietuvoje bus išleisti šie filmai DVD formatu: „Imitation Game“, „Wild“, „It Follows“, „Inherent Vice“?

  • Dario Voitukevez / 2015 gegužės 7

   Labas. „Wild“, „The Imitation Game“ ir „Inherent Vice“ tikrai bus. 🙂

 3. 123 / 2015 birželio 1

  Ir dabar pradės visi pirkt?