„Sony“ prideda naują projektą prie savo superherojų visatos, galbūt apie Moterį-vorę

„Sony“ prideda naują projektą prie savo superherojų visatos, galbūt apie Moterį-vorę

„Sony“ toliau plečia savo atskirą superherojų visatą, kurią sudaro Žmogaus-voro sąjungininkai bei priešai, bet ne pats Žmogus-voras. Kadangi didieji konkurentai „Marvel“ ir „DC“ pasiekė finansines aukštumas su moteriškų herojų filmais kaip „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) ar „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“), „Sony“ taip pat nori turėti savo pelningą atitikmenį. Naujas projektas jų komiksų visatoje turės moterį superheroję kaip pagrindinę veikėją.

Prie šio filmo studija prijungė Olivia Wilde – populiari ir daug vaidmenų atlikusi aktorė praeitais metais debiutavo kaip režisierė su kritikų sėkmingai įvertinta bei apdovanojimų sulaukusia mokykline komedija „Moksliukė“ (angl. „Booksmart“). Taip pat, nors dar tiksli superherojė nėra paskelbta, daug užuominų veda į tai, kad šis filmas bus apie Moterį-vorę.

Akivaizdu, kad „Sony“ studija ketina rimtai pasipelnyti iš sėkmingos komiksų filmų mados ir kloja pamatus savo superherojų visatai, net jei šiuo metu jų kišenėje yra tik vienas filmas – „Venomas“ (angl. „Venom“). Nepaisant to, į priekį suplanuota daug projektų. Šiuo metu, postkarantininio išleidimo laukia „Venomo“ tęsinys bei naujo veikėjo Morbiuso (angl. Morbius) debiutas. Taip pat, be šio naujai paskelbto moteriško projekto, kuriamas dar vienas filmas apie Madam Web. Ir jei to negana, sklinda gandai apie dar didesnį „Sony“ visatos papildymą su Juodosios katės bei Sidabrinės sabalės (angl. Silver Sable) veikėjomis. Tiesa, vis dar neaišku, kaip visa tai susiję su Žmogumi-voru.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles