„Sony“ studija atšaukia filmą „Interviu su diktatoriumi“

Paskutinėmis savaitėmis Holivudą itin skaudžiai palietusi drama trečiadienį pasiekė aukščiausią tašką. Po to, kai prieš kelias savaites įsilaužėliai, protestuodami prieš filmo „Interviu su diktatoriumi“ (angl. „The Interview“) pasirodymą, pavogė daugybę asmeninių „Sony“ studijos darbuotojų duomenų, klausimų dėl šio filmo pasirodymo kino teatruose vis daugėjo. Trečiadienį penkiems didiesiems JAV kino teatrų tinklams paskelbus, kad jie atsisako rodyti „Interviu su diktatoriumi“, „Sony“ galutinai apsisprendė atšaukti filmo premjerą, kuri buvo suplanuota gruodžio 25 dieną.

Visa tai įvyko po to, kai „Sony“ įsilaužėliai, besivadinantys save „Taikos sergėtojais“ (angl. „Guardians of Peace“), pagrasino, kad jeigu JAV tikrai bus rodomas šis filmas, kino teatrų laukia išpuoliai, panašūs į rugsėjo 11-ąją. Net jeigu socialiniuose tinkluose pastarosiomis dienomis žmonės vis labiau ragino „Sony“ nepasiduoti provokacijoms, o JAV saugumo tarnybos įrodinėjo, kad jokios grėsmės tikrai nėra, filmo premjera vis tiek buvo atšaukta.

Primename, kad daugybę kalbų sukėlęs filmas „Interviu“ yra juodoji komedija apie tai, kaip du JAV žurnalistai vyksta į Šiaurės Korėją nužudyti šios valstybės lyderį Kim Jong-Uną. Filme vaidina neatskiriamieji draugai Sethas Rogenas ir Jamesas Franco, kurie taip pat stipriai nukentėjo nuo įsilaužėlių po to, kai buvo paviešinti jų atlyginimai, gauti už šį filmą. Neseniai jiedu atšaukė visus interviu ir bet kokius susitikimus su žiniasklaida, todėl oficialaus jų komentaro šia tema dar negirdėti, tačiau galima tikėtis, kad S. Rogenas šio įvykio pro akis tikrai nepraleis.

Oficialiame pranešime yra labiausiai pabrėžiamas filmo nerodymas JAV teritorijoje, tačiau tikėtina, kad šis įvykis palies ir pasaulinę rinką. Lietuvoje filmas turėjo būti rodomas, tačiau dabartinis jo likimas yra neaiškus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles