Aiškėja, kodėl buvo pavėlinta „Žvaigždžių karų“ tęsinio premjera

Aiškėja, kodėl buvo pavėlinta „Žvaigždžių karų“ tęsinio premjera

Trečiadienį kino pasaulį apskriejo mažai kam patikusi žinia: aštuntoji „Žvaigždžių karų“ dalis buvo pavėlinta daugiau nei pusmečiu ir dabar planuojama, kad ji pasirodys tik prieš 2017 metų Kalėdas. Nenuostabu, kad žurnalistai netruko sužinoti tikrųjų tvarkaraščio pakeitimo priežasčių, ir jos žiūrovus turėtų tik nudžiuginti.

Kaip „Twitter“ tinkle teigia leidinio „The Hollywood Reporter“ žurnalistas Borys Kit, filmo premjera buvo pavėlinta dėl to, kad šiuo metu yra perrašinėjamas juostos scenarijus. Tai yra daroma dėl keistos, tačiau ne kartą girdėtos priežasties: „Disney“ studija nori, kad filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ tęsinyje daugiau laiko gautų veikėjai, kurie kaipmat tapo žiūrovų numylėtiniais prieš mėnesį pasirodžiusiame naujajame franšizės filme.

Iš dalies tai gali priminti George‘o Lucaso laikus, kuomet franšizės kūrėjas keisdavo scenarijų taip, kad kuo labiau įtiktų žiūrovams ir parduotų kuo daugiau bilietų bei žaislų. Galima neabejoti, kad „Disney“ to taip pat nori, tačiau studija jau įrodė, kad gali sukurti kokybiškus filmus, o aštuntąją dalį rašantis ir režisuojantis „Laiko kilpos“ (angl. „Looper“) kūrėjas Rianas Jonhsonas yra pakankamai patyręs, kad žinotų, ką daro.

Galima tik spėlioti, kuriems veikėjams naujasis scenarijus bus palankesnis. Vos prieš mėnesį pasirodžiusi septintoji dalis pristatė internete nuolat minimą DaisyRidley įkūnijamą paslaptingąją Rey bei Oscaro Isaaco vaidinamą pilotą Poe, todėl panašu, kad jiems gali būti suteikta kur kas daugiau laiko nei planuota iš pradžių.

B. Kit taip pat pastebi, kad „Disney“ buvo itin palanku filmą pristatyti gruodžio mėnesį – jis jau tapo trečiuoju pagal pelningumą visų laikų filmu pasaulyje. Įprastai „Žvaigždžių karai“ pasirodydavo gegužę, o 2017-aisiais bus švenčiamas ir franšizės 40-metis, todėl „Disney“ veikiausiai turi svarių priežasčių pakeisti tokią svarbią datą.

Premjeros perkėlimas taip pat reiškia, kad 2017 metų pabaigoje pasirodysiantys stambūs filmai turėtų rimtai išsigąsti. Jamesas Cameronas tą gruodį vis dar planuoja pristatyti antrąją „Įsikūnijimo“ dalį (kas yra mažai tikėtina), o tą pačią dieną yra planuojama ir Steveno Spielbergo juostos „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“) premjera. Gali būti, kad artimiausiu metu šie filmai pasitrauks iš užleis vietą savo galią ką tik pademonstravusiems „Žvaigždžių karams“.

Iki 2017 metų pabaigos, tiesa, dar daug laiko. Iki tol žiūrovai šių metų pabaigoje išvys pirmąjį šalutinį „Žvaigždžių karų“ projektą, o „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ vis dar yra rodomi Lietuvos kino teatruose.

Planuojama, kad aštuntoji „Žvaigždžių karų“ dalis pradės filmavimą vasario mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles