Johnny Deppas vaidins kriminaliniame trileryje „Trigubas frontas“

Johnny Deppas vaidins kriminaliniame trileryje „Trigubas frontas“

Vis mažiau sėkmės sulaukiančiuose filmuose vaidinantis Johnny Deppas nepraranda vilties. Kaip praneša „Variety“, aktorius ruošiasi bandyti laimę dar viename trileryje.

Šįkart J. Deppo dėmesį patraukė juosta „Trigubas frontas“ (angl. „Triple Frontier“). Kriminaliniame trileryje bus pasakojama apie narkotikų platinimo pasaulį. Pavadinimas yra susijęs su liūdnai pagarsėjusiu trigubu Paragvajaus, Brazilijos ir Argentinos pasieniu, kuriame susikerta Iguazu ir Parana upės. Tokia chaotiška vieta yra tarsi rojus narkotikų karteliams.

J. Deppo dėmesį filmas patraukė dėl to, kad pradiniame variante jį ruošėsi režisuoti filmo „Taikinys #1“ (angl. „Zero Dark Thirty“) režisierė KathrynBigelow. Dabar planuojama, kad juostos imsis ne ką silpnesnis trilerių specialistas – filmo „Patys žiauriausi metai“ (angl. „A Most Violent Year“) kūrėjas J.C. Chandoras.

„Trigubą frontą“ parašė ištikimasis K. Bigelow partneris Markas Boalas, todėl galima spėti, kad tai bus dar vienas itin kokybiškas trileris.

J. Deppas, tuo tarpu, tokiu būdu dar kartą bandys atgauti vis blėstančią šlovę. 2015 metai jam buvo kiek sėkmingesni – nors jis vaidino kritikų išjuoktame filme „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“), aktorius susilaukė šiokio tokio pripažinimo po filmo „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“), kuriame įkūnijo garsųjį nusikaltėlį WhiteyBulgerį.

Aktorius yra ne vienintelis „Trigubu frontu“ susižavėjęs žmogus. Tikėtina, kad juostoje taip pat pasirodys Tomas Hanksas. Anksčiau buvo planuojama, kad filme vaidins Willas Smithas, tačiau dėl įsipareigojimų kitam filmui jis negalėjo prisijungti prie projekto.

Kol kas nežinoma, kada „Trigubas frontas“ pasieks kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles