Į Lietuvą atkeliauja Normas, lokys iš šiaurės

Sausio 29 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliaus neįtikėtinai linksmas ir pūkuotas baltas meškinas, vardu Normas. Didžiuosiuose ekranuose jis pasirodys lietuviškai dubliuotame animaciniame filme “Normas, lokys iš Šiaurės”. Tai – ne tik itin linksma komedija, bet ir net ir pačius mažiausius žiūrovus susimąstyti apie pasauliui kylantį pavojų priverčianti istorija.

Nuotaikingoje juostoje įprastą gyvenimą Arktyje gyvenantis Normas nuolat kitų per dantį patraukiamas už tai, kad neturi žudiko instinkto ir mielai žaidžia su tais, kuriuos turėtų valgyti.

Tačiau vis dažniau į Arktį atvykstant žmonėms, ši pradeda tirpti. Kolegos nusprendžia išsiųsti Normą į Niujorką, kad šis išspręstų šią problemą. Pasiėmęs į kompaniją tris lemingus, baltasis lokys iškeliauja atlikti kilnią misiją ir gelbėti namų.

Patekusį į didžiulį keistą miestą, Normą netikėtai pastebi vienos kompanijos atstovai ir, galvodami, jog tai tik žmogus su neįtikėtinai tikrovišku žvėries kostiumu, pasiūlo lokiui darbą – tapti jų kompanijos talismanu.

Vėliau paaiškėja, jog tai – ta pati kompanija, kuri kurpia ambicingą planą gausiai apgyvendinti Arktį. Patekęs į pačią priešo tvirtovę, Normas imasi veiksmo.

Labai juokingą, tačiau net ir pačius mažiausius apie nykstančią Žemę susimąstyti priversiantį animacinį filmą lietuviškai garsino tokie žinomi aktoriai, kaip Jurgis Damaševičius, Jurga Kalvaitytė, Giedrius Arbačiauskas, Andrius Žiurauskas, Saulius Bagaliūnas ir kiti.

Juostos “Normas, lokys iš šiaurės”, kuri Lietuvos kino teatruose pasirodys jau sausio 29 dieną, anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles