Ninja ir Yo-Landi Vi$$er iš Pietų Afrikos dueto „Die Antwoord“ fantastiniame filme „Čapis“ augins įvaikį robotą

Populiarus reivo ir repo muziką maišantis Pietų Afrikos duetas „Die Antwoord“ naujajame jų tautiečio Neillo Blomkampo fantastiniame veiksmo trileryje „Čapis“ (angl. „Chappie“) atliko vienus pagrindinių vaidmenų. Charizmatiški išskirtinės išvaizdos atlikėjai tapo roboto vardu Čapis įtėviais.

„Mes padarysime tave kietą ir stiprų“, – vienoje „Čapio“ scenų mechaniniam „kūdikiui“ žada Ninja, o Yo-Landi filme mėgins suaugusiojo dydžio robotukui paaiškinti, ką reiškia būti balta varna, skatins jį piešti ir skaitys jam pasakas. Pirmąsyk didžiuosiuose ekranuose debiutuojantis duetas neslepia, kad šis projektas jiems buvo labai svarbus ir įdomus. Anksčiau Yo-Landi ir Ninja filmavosi tik trumpametražiame filme. „Mes – didžiuliai Neillo gerbėjai. Kai jis paprašė mūsų pasirodyti „Čapyje“ buvome apšalę. Mus paprašė vaidinti save, tai – tikras svajonės išsipildymas“, – kalbėjo Ninja. Jis filme Čapį mėgina paversti kietu gangsteriu, tad juokingų akimirkų bus apstu.

Filme „Čapis“ unikalus robotas į „Die Antwoord“ rankas patenka netikėtai. Iš „Lūšnynų milijonieriaus“ pažįstamo Devo Patelio įkūnytas personažas suprogramuoja neeiliniu dirbtiniu intelektu pasižyminčią mašiną, bet ši galiausiai atsiduria gatvėje, kur jį ir aptinka Ninja ir Yo-Landi. Noriai sutikę naują šeimos narį aktoriais tapę atlikėjai moko Čapį visų gatvės tiesų ir augina jį kaip tikrą vaiką. Vienu metu robotas net papuošiamas auksinėmis grandinėmis bei „tatuiruotėmis“, kad atrodytų kietesnis. Žinoma, kai filmo blogiukams prisireikia Čapį žūtbūt sunaikinti, naujieji įtėviai stoja jo pusėn ir nežada nepalikti roboto vieno bėdoje.

Režisieriaus N.Blomkampo teigimu, Yo-Landi ir Ninja yra unikalios asmenybės. „Mintis, kad „Die Antwoord“ augina vieną iš robotų man kilo iš niekur nieko. Jie valdingi, saviti ir į šį projektą įdėjo daug savęs“, – kalbėjo filmo kūrėjas. „Čapis“ – tai mokslinės fantastikos veiksmo filmas su komedijos elementais. Juostos scenarijumi rūpinosi pats kino kūrėjas, padedamas jo žmonos Terri Tatchell. Pagrindinį robotą „įkūnijo“, tiksliau savo kūno judesiais jį atgaivino, ankstesniuose režisieriaus filmuose „Eliziejus“ ir „9-asis rajonas“ matytas aktorius Sharlto Copley. Robotas iš naujojo filmo „Čapis“ buvo sukurtas pagal vieną N.Blomkampo trumpųjų filmų, kuris vadinasi „Tetra Vaal“.

Filme „Čapis“ žiūrovai be Ninja ir Yo-Landi iš „Die Antwoord“ bei D.Patelio taip pat išvys Sigourney Weaver ir garsųjį Australijos aktorių Hugh Jackmaną.

Jausti ir mylėti gebantis robotas Čapis į Lietuvos kino teatrus atkeliaus nuo kovo 6 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles