„Kapų plėšikės“ perdirbinys pajudėjo iš vietos

„Kapų plėšikės“ perdirbinys pajudėjo iš vietos

Jau kurį laiką planuojamas filmo „Kapų plėšikė Lara Kroft“ (angl. „Lara Croft: Tomb Raider“) perdirbinys pastaruoju metu pradėjo sparčiai judėti iš vietos. Kaip praneša kino naujienų portalas „Deadline“, studija „Warner Bros.“ sutiko finansuoti filmo kūrimą kartu su studija „Metro-Goldwyn-Mayer“, o tokia galinga partnerystė reiškia, jog iš filmo yra tikimasi tikrai daug.

Kartu buvo pranešta, jog juosta surado ir savo scenaristą. Juo tapo Evanas Daugherty‘is, kuris ne kartą yra kūręs stambaus biudžeto filmus. Jis rašė scenarijus tokioms juostoms kaip „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“) ir „Divergentė“ (angl. „Divergent“) bei perrašė daugybės neigiamų atsiliepimų sulaukusio praėjusių metų filmo „Vežliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) scenarijų.

Kol kas nežinoma, kas bus pasakojama naujame „Kapų plėšikės“ filme. Žinoma tik tiek, jog studijos planuoja parodyti jaunesnę Larą Kroft, vykstančią į savo pirmąją užduotį.

Tai reiškia, kad garsiojo vaidmens daugiau neatliks garsioji Angelina Jolie. Aktorė iš kompiuterinių žaidimų žinomą Larą Kroft įkūnijo dviejuose filmuose – 2001-ųjų „Kapų plėšikė Lara Kroft“ (angl. „Lara Croft: Tomb Raider“) ir 2003-ųjų „Kapų plėšikė Lara Kroft: Gyvenimo lopšys“ (angl. „Lara Croft Tomb Raider: The Craddle of Life“). Abu filmai kartu surinko daugiau nei 400 milijonų dolerių, nors antroji dalis nesugebėjo atpirkti visų studijos išlaidų.

Nepranešama, kada gali pasirodyti filmo perdirbinys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles