Harrisonas Fordas grįš į „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinį, filmas surado režisierių

Harrisonas Fordas grįš į „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinį, filmas surado režisierių

Ilgai Holivude sklandę gandai pagaliau pasitvirtino – Harrisonas Fordas pasirodys filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) tęsinyje. Filme jis vėl įkūnys savo legendinį veikėją Riką Dekardą.

Kartu paaiškėjo, jog šiuo metu filmo prodiuseriai aktyviai ieško tęsinio režisieriaus. Originalą sukūręs Ridley‘is Scottas ne kartą yra minėjęs, jog tęsinio pats nerežisuos, o pakeisti tokį kūrėją nėra lengva.

Panašu, kad filmą prodiusuojanti kompanija „Alcon Entertainment“ dabar nusitaikė į kanadietį Denisą Villeneuve. Žymiausi jo darbai yra geriausio užsienio kalbos filmo Oskarui nominuota 2010-ųjų metų drama „Moteris, kuri dainuoja“ (angl. „Incendies“) ir nemenkos sėkmės sulaukęs trileris „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“) su Hugh Jackmanu ir Jake‘u Gyllenhaalu. Šiuo metu režisierius filmuoja juostą „Sicario“, kurioje vaidins Emily Blunt, Benicio del Toro ir Joshas Brolinas.

Tęsiniui scenarijų jau prieš kurį laiką parašė originaliojo filmo scenaristas Hamptonas Fancheris ir Michaelas Greenas, o prie bendro kūrybinio proceso nemenkai prisidėjo ir pats R. Scottas. Kol kas neaišku, apie ką bus pasakojama tęsinyje, tačiau filmo veiksmas vyks praėjus keliems dešimtmečiams nuo 1982 metų filme vykusių įvykių. Tikėtina, kad H. Fordo rolė juostoje nebus didelė ir kūrėjai norės pradėti kurti naują franšizę su jaunesniais aktoriais. „Alcon Entertainment“ vadovai yra užsiminę, kad planuoja kurti ir originaliojo filmo tęsinius, ir jo priešistorę, todėl jeigu naujasis filmas susilauks pastebimos sėkmės, „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ gali tapti tikra franšize.

Planuojama, kad juostos filmavimas prasidės 2016 metų vasarą, kas reikštų, jog pats filmas pasirodys 2017-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles