„Netflix“ šturmuos kitų metų Oskarus su filmu apie Vakarų Afriką

„Netflix“ šturmuos kitų metų Oskarus su filmu apie Vakarų Afriką

Kompanija „Netflix“, garsėjanti kaip didžiausia internetinė platforma, kurioje žiūrovai gali laisvai žiūrėti savo mėgstamus filmus ar serialus, vis agresyviau įsitraukia į originalius projektus. Prieš porą metų „Netflix“ pradėjo kurti didžiulio populiarumo sulaukusius serialus, o šiemet kompanijos vadovai pasiryžo užkariauti ir kino pasaulį. Paskutiniuoju „Netflix“ pirkiniu tapo filmas „Jokios šalies žvėrys“ (angl. „Beasts of No Nation“).

Juosta yra paremta nigeriečių kilmės rašytojo Uzodinma Iweala to paties pavadinimo romanu. Knygoje yra pasakojama apie berniuką, kuris yra priverstas prisijungti prie neįvardytos Vakarų Afrikos valstybės kariuomenės.

Juosta jau yra nufilmuota, o joje suvaidino serialo „Liuteris“ (angl. „Luther“) žvaigždė Idris Elba. Filmą režisavo ir parašė Cary‘is Fukunaga, išgarsėjęs savo išskirtiniu vizualiniu stiliumi po praėjusiais metais didžiulės sėkmės sulaukusio serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) pasirodymo – jis režisavo visas aštuonias pirmojo sezono serijas.

Įsigydami filmą „Netflix“ vadovai nesismulkino – už teises į jį buvo sumokėta net 12 milijonų dolerių, o tokiomis sumomis retai švaistosi ir didžiausios kino studijos. Tokios sumos priežastis paprasta – „Netflix“ siekia šturmuoti 2016 metų Oskarus būtent su šiuo filmu. Kol kas neaišku, kokiu būdu pasirodys „Jokios šalies žvėrys“, kadangi tam, jog filmas galėtų būti renkamas Oskaruose, jis turi būti parodytas kino teatruose, o svarbiausias „Netflix“ akcentas ir yra filmų rodymas internete.

Tai nėra pati didžiausia suma, kurią „Netflix“ sumokėjo už vieną filmą. Prieš porą savaičių kompanija paskelbė įsigijusi teises į juostą „Jadotville“, kurioje vaidins filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žvaigždė Jamie Dornanas, ir už šį projektą buvo paklota net 17 milijonų dolerių. Filmas pasirodys kitais metais.

Negana to, „Netflix“ turi visą krūvą jų belaukiančių projektų. Juostos „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“ (angl. „Crouching Tiger, Hidden Dragon“) tęsinys pasirodys būtent „Netflix“ platformoje. Kompanija taip pat įsigijo teises net į keturis blogomis komedijomis garsėjančio Adamo Sandlerio filmus. Ilgą laiką didžiųjų Holivudo studijų ignoruota „Netflix“ kompanija dabar joms tapo tikru galvos skausmu ir tai, kaip suprantame kiną, gali pasikeisti itin greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles