Jennifer Lawrence vaidins naujajame Steveno Spielbergo filme

Jennifer Lawrence vaidins naujajame Steveno Spielbergo filme

Jennifer Lawrence, pastaraisiais metais atlikusi daugybę įsimintinų vaidmenų kine ir pelniusi žiūrovų simpatijas, suvienys jėgas su vienu geriausių visų laikų režisierių. Kaip praneša tinklapis „Deadline“, J. Lawrence atliks pagrindinį vaidmenį naujame režisieriaus Steveno Spielbergo filme „Tai, ką aš darau“ (angl. „It‘s What I Do“).

Filmas bus paremtas žymios karo fotografės Lynsey Addario knyga „Tai, ką aš darau: fotografės gyvenimas meilėje ir kare“ (angl. „It‘s What I Do: A Photographer‘s Life of Love and War“). L. Addario praleido nemažai laiko karų krečiamuose Artimuosiuose Rytuose, kur fotografavo žmonių gyvenimą po rugsėjo 11-osios įvykių, kuomet amerikiečių kariai pradėjo kontroliuoti padėtį tame regione.

Knyga buvo trokštama daugybės studijų ir dėl jų pastarosiomis savaitėmis vyko itin įnirtingos kovos, kurias galiausiai laimėjo „Warner Bros“. Tarp teisių į knygos adaptaciją troškusių žmonių buvo Reese Witherspoon su prodiusavimo kompanija „Working Title Films“, taip pat Darrenas Aronofsky‘is, planavęs pagrindiniam vaidmeniui paskirti Natalie Portman, bei „The Weinstein Company“ su George‘u Clooney, kurie planavo, kad filme vaidins Margot Robbie.

Kol kas nėra žinių, kada juosta bus filmuojama, tačiau pagrindiniai su ja susiję žmonės šiuo metu yra itin užsiėmę. S. Spielbergas šiuo metu yra užsiėmęs su Šaltojo karo laikų juosta su Tomu Hanksu pagrindiniame vaidmenyje (filmas turėtų pasirodyti šių metų spalio 16 dieną) ir yra suplanavęs adaptuoti Roaldo Dahlo vaikams skirtą knygą „The BFG“. Pagal knygą sukurtas filmas turėtų pasirodyti kitų metų liepos 1-ąją.

Tuo tarpu J. Lawrence šiuo metu filmuojasi naujame Davido O. Russello filme „Džiaugsmas“ (angl. „Joy“), kuris pasirodys per šias Kalėdas. Ji taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį šių metų lapkritį pasirodysiančiame filme „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 2“). Nors filmas jau yra nufilmuotas, ji yra aktyviai įsitraukusi į jo reklamos kampaniją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles