L. DiCaprio vaidins naujajame Q. Tarantino filme

L. DiCaprio vaidins naujajame Q. Tarantino filme

Jau daug dėmesio sulaukęs naujausias Quentino Tarantino projektas nestovi vietoje: „Deadline“ praneša, kad juostoje vaidins Leonardo DiCaprio.

Tai bus jau antras kartas, kai režisierius suvienija jėgas su garsiuoju aktoriumi. Pirmas bendras jų filmas buvo 2012-ųjų „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“), kuriame L. DiCaprio vaidino žiaurųjį plantacijos savininką.

Q. Tarantino projektas bus pirmasis L. DiCaprio filmas po 2015 metais pasirodžiusios „Hju Glaso legendos“ (angl. „The Revenant“), už kurį aktorius gavo pirmąjį Oskarą savo karjeroje.

Kaip visuomet, Q. Tarantino filmas dar prieš pradedant filmavimą yra visų dėmesio akiratyje. Jau anksčiau buvo pranešta, kad į du pagrindinius vyrų vaidmenis filme taikėsi trys garsūs aktoriai: L. DiCaprio, Tomas Cruise‘as ir Bradas Pittas. Anot „The Hollywood Reporter“, tikėtina, kad dėl laiko trūkumo B. Pittas negalės filmuotis šioje juostoje, todėl vaidmuo gali atitekti T. Cruise‘ui. Šis, priešingai nei B. Pittas ir L. DiCaprio, dar nėra vaidinęs Q. Tarantino filme.

Siužeto detalės apie naująjį režisieriaus filmą vis dar yra menkos. Žinoma tik tiek, kad veiksmas turėtų vykti septintojo dešimtmečio Los Andžele ir jame gali būti ekranizuotos Mansonų šeimos organizuotos žudynės. Taip pat jau kurį laiką kalbama, kad Mansonų nužudytą aktorę Sharon Tate įkūnys šiuo metu daug pripažinimo už vaidmenį filme „Aš esu Tonia“ (angl. „I, Tonya“) sulaukianti Margot Robbie. Tiesa, neaišku, ar L. DiCaprio vaidmuo ir kiti vaidmenys bus paremti tikrais žmonėmis ir įvykiais.

Devintasis Q. Tarantino filmas kino teatrus pasieks 2019 m. rugpjūčio 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles