„Sostų karų“ scenaristai palieka savo „Žvaigždžių karų“ trilogiją

„Sostų karų“ scenaristai palieka savo „Žvaigždžių karų“ trilogiją

Po kelių mėnesių 1977-ais metais prasidėjusi Skaivokerių saga pagaliau užsibaigs visam laikui, tačiau „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) nepaliks kino ekranų dar visą artimiausią dešimtmetį. Pagal „Disney“ planą 2022-ais metais turėjo pasirodyti nauja serijos trilogija, už kurią atsakingi „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) scenaristai Davidas Benioffas ir D. B. Weissas. Šie planai sugriuvo, nes scenaristai paskelbė, kad jie pasitraukia iš „Žvaigždžių karų“ visatos.

Jų pasitraukimo priežastis – per daug užimtas tvarkaraštis. Pasibaigus darbams prie „Sostų karų“, D. Benioffas ir D. B. Weissas pasirašė ilgalaikę 200 milijonų dolerių sutartį su „Netflix“. Tuo metu atrodė, kad jie vis dar buvo pasiryžę pradėti naują tolimos galaktikos erą kino teatruose, bet dabar jiedu teigia, kad negali skirti pakankamai dėmesio tiek „Žvaigždžių karų“, tiek „Netflix“ projektams ir tai privertė nutraukti jų bendradarbiavimą su „Disney“. Nors abi pusės labai apgailestavo dėl sprendimo ir negailėjo šiltų žodžių viena kitai, internete vis tiek spėliojama, ar šių scenaristų sudarkytas paskutinis „Sostų karų“ sezonas neturėjo įtakos šiems netikėtiems įvykiams.

Bet kokiu atveju, nors vienas projektas atkrito, šiuo metu „Žvaigždžių karų“ turinio kaip niekad daug. Po kelių savaičių startuosianti „Disney+“ platforma paleis savo serialą „Mandalorietis“ (angl. „The Mandalorian“). Be to, niekur nedingo aštuntojo epizodo režisieriaus Riano Johnsono trilogija, kuri pagal planą turėjo būti išleista po „Sostų karų“ scenaristų trilogijos, tačiau dabar ji gali būti paankstinta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles