Trileryje „Žinutė“ A. Petrovui teko patenkinti save, nors tikrame gyvenime apsipalaiduoja kiek kitaip

Trileryje „Žinutė“ A. Petrovui teko patenkinti save, nors tikrame gyvenime apsipalaiduoja kiek kitaip

Paskutinius dvejus metus Aleksandras Petrovas yra pats populiariausias rusų aktorius. Jis spėjo suvaidinti romantiniame miuzikle „Ledas“, mokslinėje fantastikoje „Gogolis“, televizijos seriale „Skambink DiCaprio!“, komedijoje „Policininkas iš Rubliovkos“ bei įtempto siužeto filme „T-34“.

Naujasis filmas, kuriame A. Petrovas atlieka pagrindinį vaidmenį yra pagal rašytojo Dmitrijaus Gluchovskio to paties pavadinimo bestselerį sukurtas trileris „Žinutė“, pasakojantis apie vaikiną, vardu Ilja, kuris buvo neteisingai apkaltintas ir paskutinius septynerius savo gyvenimo metus praleido kalėjime.

Išėjęs iš kalėjimo Ilja supranta, kad ankstesnis jo gyvenimas, kurio taip troško, yra visiškai sunaikintas. Nors vaikinas neplanavo atkeršyti asmeniui, kuris jį pasiuntė į kalėjimą, kitos išeities nėra – susidūręs akis į akį su savo skriaudėju, Ilja atlieka neapgalvotą poelgį.

Išankstinės premjeros interviu metu Aleksandras Petrovas nuoširdžiai prisipažino ir papasakojo apie tai, kaip vienoje režisieriaus Klimo Šipenko trilerio „Žinutė“ scenų jis vaizdavo masturbaciją. Kadangi filme Aleksandro Petrovo herojus kažkieno telefone randa erotinį vaizdo įrašą su kolegės aktorės Kristinos Asmus („Rezidentai“) personažu, aktoriui teko suvaidinti, kaip patenkina save.

Tačiau Aleksandras Petrovas scenoje išliko gana santūrus. Pastaba, kad aktorius atrodė suvaržytas sukėlė kino žvaigždės nuostabą.

„O tai ką jis ten turėjo daryti? Nusimauti kelnes ir eiti prie veidrodžio arba išeiti į balkoną, kad sukeltų šurmulį?“ – nustebo aktorius A. Petrovas.

Vis dėlto Aleksandras Petrovas pripažino, kad pikantiško epizodo filmavimas buvo juokingas.

„Kambaryje sėdi trys vyrai. Vienas iš jų masturbuojasi. Kažkuriuo metu mes visi pradėjome juoktis.“ – pasidalino aktorius.

Papildomai aktorius prisipažino, kad tikrame gyvenime propaguoja labai netradicinį būdą atsipalaiduoti. Aleksandras Petrovas teigia, kad stengiasi reguliariai eiti į pirtį. Jis įsitikinęs, kad ši vieta žmones padaro lygius.

„Mano draugai ir aš turime tradiciją pirmai progai pasitaikius nueiti į pirtį. Pirtyje nėra generolų. Visi yra nuogi ir nesvarbu, koks jūsų turtas ar rangas. Tam tikra prasme jūs galite tiesiog būti savimi.“ – teigia A. Petrovas.

Trileris „Žinutė“ kinuose nuo lapkričio 8 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles