Guillaume‘as Canet režisuos naują filmą apie Asteriksą ir atliks pagrindinį vaidmenį

Guillaume‘as Canet režisuos naują filmą apie Asteriksą ir atliks pagrindinį vaidmenį

Asterikso gerbėjai sulaukė iš karto dviejų naujienų. Spalio 28 d. prancūzų aktorius ir režisierius Guillaume‘as Canet savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pranešė, kad būtent jis režisuos naują vaidybinį filmą apie šauniuosius galus „Asteriksas ir Obeliksas: Vidurio imperija“ (pranc. „Astérix & Obélix. L‘Empire du milieu“). Tačiau vos po kelių valandų atskleidė, kad ne tik režisuos filmą, bet ir perims estafetę iš Christiano Clavier, Cloviso Cornillaco bei Edouardo Baero ir pats įkūnys legendinį Galijos karžygį. Kaip Asteriksą nuolat visur lydi Obeliksas, taip ir G. Canet sunkiai įsivaizduojamas be ištikimo bendražygio Gilles‘io Lellouche‘o – drūtojo Obelikso vaidmenį jis perims iš Gérardo Dépardieu, kuris šį personažą įkūnijo visuose keturiuose vaidybiniuose filmuose. Tiesa, priešingai nei G. Dépardieu, G. Lellouche‘ui vis tik prieiks dirbtinio pilvo. Tiesa, kai kurie šaltiniai antrąją naujieną vertina atsargiai ir labiau linkę tai laikyti G. Canet pokštu.

Prancūzų spauda juokais svarsto, ar G. Canet nevertėtų susikviesti ir daugiau savo draugų ir kolegų iš „Nekalto melo“ (pranc. „Les petits mouchoirs“, 2010 m.) ir šiemet pasirodžiusio jo tęsinio. Tarkim, François Cluzet galėtų vaidinti druidą Panoramiksą, Laurentas Laffite‘as – nevykėlį bardą Kakofoniksą, o Benoît Magimelis arba Jeanas Dujardinas – patį Julijų Cezarį.

Filmas bus kuriamas pagal René Goscinny ir Alberto Uderzo komiksus. Prie Philippe‘o Mecheleno ir Julieno Hervé scenarijaus bei dialogų prisidėjo ir pats G. Canet. Filmavimo darbai numatomi 2020 metų pavasarį.

Apie kokius naujus Asterikso ir Obelikso nuotykius pasakos būsimas filmas, kol kas nežinoma. Anksčiau, 2017 m., buvo skelbiama, kad tai bus visiškai savarankiška, jokiu ankstesniu komiksu neparemta istorija. „Ši originali istorija nuves mūsų šauniuosius galus į dar netyrinėtas žemes – keliausime į Kiniją!“, tuomet buvo anonsuojama. Ar tos pačios krypties laikysis ir G. Canet? Teks šiek tiek palaukti, kol sužinosime atsakymą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles