Tikriausiai nebeišvysime trečiosios filmo „Žinių vedėjas“ dalies

Tikriausiai nebeišvysime trečiosios filmo „Žinių vedėjas“ dalies

Aktorė Christina Applegate vis dar turi vilties, kad filmas „Žinių vedėjas 3“ (angl. „Anchorman 3“) kada nors tikrai įvyks. Aktorė visai neseniai davė interviu apie artėjantį „Netflix“ serialą „Dead to Me“ ir taip pat buvo paklausta apie „Žinių vedėjo“ filmą ir kodėl jis galimai nebebus tęsiamas. Dažnu atveju kurti komedijų tęsinius yra kur kas sunkiau nei bet kokį kitą žanrą, tačiau tikriausiai dauguma sutiktų, kad antroji filmo „Žinių vedėjas“ dalis buvo ne ką prastesnė už pirmąją, o tai reikšmingas pasiekimas filmui. Visgi, nors abejonių dėl trečiosios dalies kūrimo išlieka, fanai savo susidomėjimo šio filmo tęsiniu nemažina ir tikisi, kad anksčiau ar vėliau trečiąją dalį išvysime.

Tačiau kai aktorė Ch. Applegate, kuri pirmuose dvejuose „Žinių vedėjo“ filmuose vaidino Veroniką Corningstone, buvo paklausta apie tai, kiek įmanoma trečioji dalis, aktorė teigia nemananti, kad artimoje ateityje filmas bus tęsiamas: „Aš labai abejoju ar tai įmanoma artimiausiu metu. Dabar, kai Adamas McKay‘us (pirmų dviejų filmų režisierius – aut. past.) turi jau kelis „Oskaro“ apdovanojimus savo lentynoje, aš nemanau, kad mes sugrįšime kurti „Žinių vedėjo“. Nors aš niekada nesakau niekada. Atvirai, darbas su tais vaikinais yra vienas ryškiausių mano gyvenimo momentų. Mano berniukai buvo labai nuoširdūs, neįtikėtini, pagarbūs, tiesiog… talentingų vyrukų grupė“, – interviu metu kalbėjo aktorė Ch. Applegate. Bene daugiausiai apie legendiniais tapusių filmų („Žinių vedėjas“ ir „Įbroliai“ (angl. „Step Brothers“)) tęsinius klausinėjamas yra pagrindinis jų aktorius Willas Ferrellas, tačiau ir jis nedėjo daug vilčių dėl dar vieno filmo, nors vaidino pagrindinį veikėją Roną Burgundį ir dabar reguliariai kuria tinklalaides (podcastus) prisidengęs šiuo išgalvotu žinių vedėjo personažu. Kada dar 2017 m. aktorius buvo paklaustas apie trečiąją „Žinių vedėjo“ dalį, W. Ferrellas taip pat atsakė „Niekada nesakyk niekada“, tačiau taip pat jis kalbėjo apie idėją eiti toliau su naujais ir originaliais sumanymais bei personažais. Galiausiai, dabar turime laukti ir pamatyti, kaip gi viskas pasisuks, ypač dabar, kai W. Ferrellas ir A. McKay‘us paskelbė nutraukiantys savo kūrybinę partnerystę siekdami naujų idėjų, tačiau išlieka draugais ir ateityje tikrai dirbs kartu.

Ch. Applegate ir likusi „Žinių vedėjo“ kūrybinė komanda atrodo patenkinti dirbdami vieni su kitais, todėl galbūt ateityje ir pamatysime jų sugrįžimą bendram projektui, tačiau tikriausiai jau ne „Žinių vedėjo“ tęsinyje. Kai pirmasis filmas pasirodė 2004 m., niekas nesitikėjo, kad jis taip puikiai sužibės kino teatruose. Kaip paaiškėjo, net pati aktorių komanda nemanė, kad pasiseks taip puikiai, o visa tai paaiškino aktorė Ch. Applegate: „Ne. Mes tikrai nenumanėme. Tai buvo pirmasis A. McKay‘aus filmas, kurį jis režisavo ir Willas niekur nevaidino nuo „SNL“ laikų, todėl nei vienas nenumanėme, kas įvyks. Iš tikrųjų, filmas nesužibėjo per savo premjeros savaitgalį. Jis buvo vienas tų, kuris savo šlovės sulaukia išimtas iš kino teatrų ir rodomas per kabelinę ar vaizdo kasetėse, kada tai buvo populiaru 2004 m. Tada filmas ir išaugo į kultine tapusią klasiką.“

Dabar filmo „Žinių vedėjas“ fanai turi du filmus ir Rono Burgundžio tinklalaidę, o to tikriausiai turėtų pakakti. Kol aktoriai W. Ferrellas ir Ch. Applegate vis dar nesudaužo vilčių, kad tęsinys dar gali būti kuriamas, galbūt šiuo metu geriausia, kad aktoriai nesilaikytų senosios klasikos ir ieškotų naujų kūrybinių idėjų kurti dar įsimintesniems filmų veikėjams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles