Aktoriai Anthony’is Hopkinsas ir Olivia Colman vaidins filme „Tėvas“

Aktoriai Anthony’is Hopkinsas ir Olivia Colman vaidins filme „Tėvas“

Aktorius Anthony‘is Hopkinsas, kuris laimėjo „Oskaro“ apdovanojimą už filmą „Avinėlių tylėjimas“ (angl. „The Silence of the Lambs“) ir aktorė Olivia Colman, kuri šiemet taip pat pelnė „Oskaro“ apdovanojimą už filmą „Favoritė“ (angl. „The Favourite“), vaidins prozininko Floriano Zellerio pjesės „The Father“ (liet. „Tėvas“) adaptacijoje.

A.Hopkinsas vaidins svarbų vaidmenį ir įkūnys kiek padykusį, tačiau bandantį būti nepriklausomu vyrą, kuris sendamas atsisako bet kokios pagalbos iš savo dukters Annės, kurią vadins O. Colman. Tačiau laikui bėgant tokia pagalba tampa būtina būtent tada, kai Annė nusprendžia išsikraustyti į Paryžių kartu su savo partneriu. Kadangi Annės tėvas stengiasi suvokti savo kintančias aplinkybes, jis pradeda abejoti savo artimaisiais, pačiu savo protu ir tikrove. Šį filmą režisuos pats F. Zelleris, naudodamasis scenarijumi, kurį parašė drauge su dramaturgu Christopheriu Hamptonu, kuris kūrė scenarijus filmams „Atpirkimas“ (angl. „Atonement“) ir „Pavojingi ryšiai“ (angl. „Dangerous Liaisons“). 2012 m. pjesė, parašyta ir režisuota F. Zellerio pirmą kartą buvo parodyta Paryžiuje ir laimėjo „Moljero“ premiją už geriausią pjesę, prieš pasirodant Brodvėjuje ir Londono „West End“ teatre, kur pelnė dar du – „Tony“ ir „Olivier“ apdovanojimus geriausių aktorių kategorijoje.

F. Zelleris taip pat parašė pjeses „The Mother“ ir „The Son“, kurios yra susijusios su pjese „The Father“ savo tematika, tačiau kartu tai nėra vienas kito tęsiniai. Filmų finansavimo ir pardavimų kompanijos „Embankment Films“, kuri finansuos ir F. Zellerio projektą, vienas iš įkūrėjų Timas Haslamas teigė, kad: „Filmas „Tėvas“ yra gilus ir ganėtinai asmeniškas pasirodymas tiek Hopkinsui, tiek Colman – tai universaliai paveikianti istorija, kurioje savo gyvenimą ir šeimas  atpažinti gali tikriausiai kiekvienas žiūrovas. Florianas turi kinui sutvertą balsą, kuris privers žiūrovus tiesiog susmukti kėdėse.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles