„Ežio kino naktis“ su Multikino ir BuvauKine

„Ežio kino naktis“ su Multikino ir BuvauKine

Spalio 10 dieną Prekybos ir pramogų Centre „OZAS“ įsikūrusiame kino teatre „Multikino“ įvyks ilgai laukta Kino Naktis, kuri žiūrovams pristatoma jau nebe pirmus metus. Paskutinį kartą, kino aistruoliai galėjo galėjo mėgautis naktiniais seansais beveik prieš metus. Būtent 2013 metais, spalio 18 dieną įvyko paskutinis Kino Nakties renginys.

22 valandą prasidedančiame kino maratone, kuris truks iki pat paryčių, šį kartą žiūrovams bus parodyta dešimt filmų, kurie galėjo pasigirti ypatingai dideliu populiarumu ir lankomumu mūsų šalyje. Žiūrovų lauks geriausių šių metų fantastinių filmų paketas, siaubo filmas, trys komedijos ir lietuvių dokumentinis filmas.

Bilietų kaina nepakito – vieno (trims bet kokiems filmams skirto) pakvietimo kaina – 20 litų, o su Ežio Viza kortele, bus suteikiama nuolaida, todėl bilietas kainuos tik 15 litų. Renginys skirtas asmenims, sulaukusiems 18 metų.

 

BuvauKine.LT komanda su malonumu pristato kiekvieną būsimos kino nakties juostą ir sudaro asmeninį filmų topą, kurių nedera praleisti.

Kadras iš filmo „Galaktikos sergėtojai“

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – fantastinė nuotykių komedija.

Tai vienas geriausių studijų „Marvel“ ir „Disney“ bendradarbiavimo vaisių, kuriame susipina daugelis žiūrovo akims patrauklių kino žanrų. Filmas kupinas nepriekaištingų specialiųjų efektų, gero scenarijaus ir, žinoma, nenuilstančios anti-herojų komandos, kurios nuotykius galima įvardyti kaip naujųjų laikų „Žvaigdžių karus“, pritaikytus įvairaus amžiaus kino mylėtojams.“ – Dario V.

2 salė: 22:10 – 0:10, 3:30 – 5:30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Kadras iš filmo „Beždžionių planetos aušra“

„Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) – mokslinė fantastika, veiksmo.

Tai neabejotinai už savo pirmtaką pranašesnis tęsinys, kuriame istorija apie primatų surengtą sukilimą įgavo pagreitį link didingos ir efektingai žavios revoliucijos. Joje epinis mūšis tarp žmonių ir beždžionių nepaliks abejingo nė vieno kokybiškai įgyvendintų fantastinių filmų gerbėjo.“ – Dario V.

2 salė: 0:50 – 3:00
4 salė: 3:05 – 5:15

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

Kadras iš filmo „Ties riba į rytojų“

„Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) – mokslinė fantastika, veiksmo.

Tai puikus ir kruopščiai atliktas režisieriaus Dougo Limano sugrįžimas į didįjį kiną, kuriame efektingai ir intriguojančiai papasakota istorija primena naujos kartos kompiuterinių žaidimų pamatą. Naujausias ir efektingas režisieriaus kūrinys taip pat primena ir kokybiškiausių specialiųjų efektų lietų, nuo kurio pasislėpti neįmanoma.“ – Dario V.

1 salė: 0:45 – 2:35
3 salė: 22:20 – 0:10, 3:15 – 5:05

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Liusi“

„Liusi“ (angl. „Lucy“) – fantastinis, veiksmo, trileris.

Tai žavus, ganėtinai banalus, iš dalies įtraukiantis, bet kartu ir nuviliantis trileris su mokslinės fantastikos šešėliu, kurio pagrindinis prioritetas buvo parodyti visus pagrindinio vaidmens atlikėjos privalumus įspaudžiant ją į nenugalimos bei visagalės moters kailį, siekiančios suprasti savo galimybių ribas.“ – Dario V.

4 salė: 22:50 – 0:20, 1:05 – 2:35

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

 

Kadras iš filmo „Nematomas frontas“

„Nematomas frontas“ (angl. „The Invisible Front“) – dokumentinis.

Tai stipri ir prasminga dedikacija visiems Lietuvos laisvės kovų dalyviams, kovojusiems net suvokiant, kad vilties maža – tiems, kurie savo ryžtu ir atsidavimu formavo tai, kas ir yra įvardijama kaip tautos dvasia. Atskirą padėką reikėtų išreikšti filmo kūrėjams, kurie ėmėsi šios kontraversiškos, dar gerai nepažintos, bet taip reikalingos pažinti temos. Nes tik pažindami savo šalies ir tautos istoriją galime pažinti save. Ir tik kovodami dėl laisvės jos nusipelnome.” – Viktė D.

7 salė: 23:00 – 0:30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Gelbėk mus nuo pikto“

„Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver Us from Evil“) – siaubo, trileris.

Tai žiaurus, šleikštulį keliantis ypatingai stipraus garso siaubo trileris, kuris sugeba kaip reikiant išgąsdinti net ir stiprių nervų žiūrovus, tačiau nusileidžiantis ankstesniam režisieriaus Scotto Derricksono 2012 metais pasirodžiusiam darbui – „Grėsmingas“.“ – Dario V.

5 salė (didžiausia): 22:30 – 0:30, 0:55 – 2:55, 3:20 – 5:20

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

 

Kadras iš filmo „Nuodėmių miestas 2“

„Nuodėmių miestas 2“ (angl. „Sin City 2“) – veiksmo, trileris.

Tai ilgai lauktas kultinio 2005 metų šedevro savo turiniu žymiai prastesnis tęsinys, kurio pranašumas prieš originalą siejasi tik su žymiai kokybiškesne vizualine puse, brutalumu ir apnuogintų kūnų demonstravimu. Tačiau keturios pateiktos istorijos vienareikšmiškai nublanksta prieš tą reginį, kurį prieš devynerius metus mums pirmą kartą pristatė Franko Millerio ir Roberto Rodriguezo duetas.“ – Dario V.

1 salė: 22:15 – 0:00

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Nevykėliai po priedanga 2“

„Nevykėliai po priedanga 2“ (angl. „22 Jump Street“) – komedija, veiksmo.

Tai niekuo nenusileidžiantis savo pirmtakui tęsinys, turintis žymiai šmaikštesnį pasakojimą, išradingesnius, su kino tematika susijusius juokelius bei pagrindinio filmų veikėjų neužmirštamą šou, kuriam vadovauti pradėjo vienas didžiausių Amerikos numylėtinių – Jonah Hillas. Tai yra metų komedija, kurios vulgarumas, karštis ir efektingumas prilygsta geriausiems žanro atstovams policijos porininkų tematikoje nuo „Blogų vyrukų“ pasirodymo kino ekranuose.“ – Dario V.

7 salė: 1:10 – 3:00, 3:15 – 5:30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

Kadras iš filmo „Apsimeskime farais“

„Apsimeskime farais“ (angl. „Let’s be Cops“) – komedija.

Tai nuvalkioto scenarijaus ir primityvios siužetinės linijos komedinis projektas, pašiepiantis policininkų kasdienybę JAV didmiesčiuose. Filme galima atrasti kelis visai pavykusius juokelius, priverčiančius išties gerai pasijuokti, neerzinančius personažus ir smagų garso takelį, sugebantį pagyvinti bendrą, kartais nuobodžiai vystomą juostos veiksmą.“ – Dario V.

6 salė (antra pagal dydį): 22:45 – 0:30, 1:15 – 3:00, 3:45 – 5:30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

 

Kadras iš filmo „Seks video“

„Seks video“ (angl. „Sex Video“) – komedija.

Tai viena blogiausių, jei ne pati blogiausia šiais metais kino ekranuose pasirodžiusi komedija, kurios nuvalkiotas humoras, standartinės ir visiškai nejuokingos situacijos bei klišiniai, tūkstantį kartų girdėti dialogai, priverčia pajusti gėda už režisierių ir visą filmavimo grupę. Tokiu būdu kūrėjai pasišaipė ne tik iš žiūrovų, bet ir iš savęs.“ – Dario V.

3 salė: 1:00 – 2:30

Daugiau apie filmą rasite šioje nuorodoje.

 

 

Štai toks būtent šios kino nakties repertuaras. Išties, daug gerų ir labai įdomių filmų, kurie sukels ir juoką, ir gerai išgąsdins, leis pasimėgauti nepriekaištingais vizualiais efektais ir suteiks adrenalino peržiūros metu. Mes turime penkis savo favoritus, kurie ypatingai verti dėmesio.

BuvauKine.LT komandos Top 5 atrodo taip:

1. „Galaktikos sergėtojai“ – bene geriausias „Marvel“ studijos darbas ir vienas linksmiausių ir originaliausių metų projektų, kurio nevalia praleisti.
2. „Beždžionių planetos aušra“ – jautrus, efektingas ir gerais specialiaisiais efektai papuoštas filmas, turintis gilią socialinę potekstę.
3. „Nevykėliai po priedanga 2“ – kaip bebūtų, tačiau Chaningo Tatumo ir Jonah Hillo tandemas šiais metais pristatė juokingiausią ir labiausiai pavažiavusią komediją. Vasaros hitas, kuris puikiai praskaidrins nuotaiką ir lietingą rudens dieną.
4. „Ties riba į rytojų“ – puikus mokslinės fantastikos pavyzdys, kuris garantuoja ne tik puikią pramogą kine, tačiau ir leis gerokai pasukti galvą įsigilinant į rodomos siužetinės linijos veiksmą.
5. „Gelbėk mus nuo pikto“ – efektingas, baisus ir kas svarbiausia, įtraukiantis detektyvinis siaubo trileris apie egzorcizmą ir tiesos paieškas.

Visą šį gėrį bus galima pamatyti jau spalio 10 dieną ir tik kino centre „Multikino“.

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. kino manas / 2014 rugsėjo 25

  pagaliau! Geras filmų asortimentas, daugelis matyti, bet verti pamatyti dar kartą.

 2. Mantas / 2014 rugsėjo 27

  Sveiki. Gal žinote ar Lietuvoje išleis filmų “Oculus“, “Chef“, “Wolf of Wall Street“ ir “Maleficent“ DVD?

  • Dario Voitukevez / 2014 rugsėjo 27

   „Wolf of Wall Street“ – ne, „Chef“ ir „Oculus“ – jeigu bus tai kelių mėnesių bėgyje, o „Maleficent“ – spalio mėnesį.