Justinas Bieberis įgarsins „Ratuoto riterio“ KITTą

Justinas Bieberis įgarsins „Ratuoto riterio“ KITTą

Popscenos atlikėjas ir paauglių (daugiausiai mergaičių) numylėtinis Justinas Bieberis įgarsins legendinį automobilį KITTą iš senojo serialo „Ratuotas riteris“ (angl. „Knight Rider“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Davidas Hasselhoffas. Tokią informaciją skelbia naujienų svetainė „Yahoo!“.

Kaip skelbiama pranešime, popscenos dievaitis ir aktorius yra artimi draugai jau ne vienerius metus, todėl J. Bieberis sutiko įgarsinti KITTą, laikydamas tai paslauga D. Hasselhoffui.

„Pradžioj jis manęs prašė paslaugos, o dabar paslaugos paprašiau aš. Ir jis sutiko. Bieberis šaunus vaikinas, tik priimamas neypatingai draugiškai.Jis tikrai geras žmogus, o ir muziką jo mėgstu“, – duodamas interviu sakė aktorius D. Hasselhoffas.

Anksčiau buvo pasklidę gandai, kad studija „The Weinstein Company“ nori atgaivinti „Ratuotą riterį“, tik šįkart ne serialo pavidalu, o normalios trukmės filmu. Gandai skelbė, kad pagrindinį vaidmenį iš D. Hasselhoffo perims „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) žvaigždė Chrissas Prattas, tačiau pats aktorius šiuos gandus paneigė.

Dabar paaiškėjo, kad kuriamame filme pagrindinį vaidmenį, visgi, atliks pats D. Hasselhoffas, na, ir kaip minėta, kietąją mašiną įgarsins J. Bieberis. Greičiausiai tai bus filmas, kurio nieks neis žiūrėti.

Filmo premjeros data dar nėra numatyta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles